MENU

  Naszyjnik z różowego złota z motywem kluczyków

  • Naszyjnik z różowego złota z motywem kluczyków
  • XMAS Package
  Na 45cm łańcuszku z 14ct różowego złota przyłączone jest kółeczko o średnicy 16 mm z trzema małymi zawieszkami w kształcie kluczyków. Każdy kluczyk ma długość 16,8-17mm, na każdym widnieje jeden z napisów: HOPE (Nadzieja) Love (Miłość) i Dream (sen). To oryginalna biżuteria, pałna symboliki, która nie tylko zachwyci ale i zaskoczy jako prezent.

  Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

  3 980 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0710014
  Materiał Różowe złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Bez kamienia
  wysokość 33 mm
  waga 6.64 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.