MENU
  DOSTĘPNE

  Złota zawieszka kluczyk z napisem: Dream

  • Złota zawieszka kluczyk z napisem: Dream
  • Złota zawieszka kluczyk z napisem: Dream
  • XMAS Package
  Na łańcuszku o długości 50 cm z 14ct żółtego złota lużno zwisa zawieszka kluczyk w rozmiarze 17 mm. Kluczyk jest ozdobiony napisem DREAM, czyli „Sen”. Podaruj sobie oryginalną biżuterię lub zaskocz ukochaną osobę prezentem pełnym symboliki.

  Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

  1 520 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0706013
  Materiał Żółte złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Bez kamienia
  wysokość 16.90 mm
  waga 2.50 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.