Radosne, pełne wolności i z nutą cyganerii - tak właśnie można opisać kolekcję biżuterii z minerałami, którą w studiu jubilerskim KLENOTA bezustannie rozszerzamy o nowe i niezwykłe rodzaje kamieni.

Magia niedoskonałości

Bransoletki i naszyjniki z minerałami są ręcznie wykonywane w naszym studiu jubilerskim w Pradze z naturalnych, fasetkowanych kamieni, połączonych za pomocą elementów wykonywanych z 14-karatowego złota. Nieregularny kształt kamieni odzwierciedla ich pochodzenie i to, że nie powstały jako idealnie symetryczne. Gładkość fasetek na klejnocie przynosi z kolei blask i akcentuje kolor, podobnie jak dzieje się w przypadku kamieni ciętych i szlifowanych.

Ta kategoria biżuterii mieści w sobie także perły z bladoniebiskimi turkusami i jasno czerwono korale, które są dodatkiem podkreślającym blask pereł. To połączenie ponadczasowej klasyki z zaskakującą kolorystyką wygląda jednocześnie radośnie i elegancko.

luksusowy naszyjnik i bransoletka z pereł z turkusem i koralem - KLENOTA naszyjnik z pereł z turkusem i koralem - KLENOTA

Czy biżuteria z minerałami będzie dla Państwa odpowiednia?

Kobiety, które cenią sobie wyjątkowy i wyrafinowany styl, w szczególności doceniają biżuterię z minerałami. Pomimo że jest ona obecnie popularnym trendem, również panie, które nie podążają za modą i za krótkotrwałymi jej zmiana będą czuły się dobrze, ozdobione minerałami. Jednocześnie, biżuteria taka idealnie pasuje także do osób, które preferują biżuterię o świeżym, pełnym kolorów wyrazie i dla których neutralność oraz minimalizm to za mało.

luksusowe bransoletki z minerałów z jasnoniebieskich akwamarynów i rubinów - KLENOTA

Wybór własnego minerału

Minerały znane są ludziom już od starożytności. W ciągu minionych lat zostały im przypisane pewne atrybuty i niemalże magiczne moce. Każdy minerał ma w sobie symbolizm i jest tradycyjnie powiązany z konkretnym znakiem zodiaku. Jednak podczas wybierania najwłaściwszego, intuicja na pewno okaże się najlepszą podpowiedzią.

Jak nosić biżuterię z minerałami

Odpowiedź na to pytanie jest prosta: w dowolny sposób. Mogą być łączone ze sobą oraz z biżuterią ze złota, taką jak łańcuszki i medaliony, a także z ulubionymi zawieszkami. Łączenie biżuterii to współczesny trend i korzystając z niego, idealnie można wpasować się w styl boho. Jednocześnie, ozdoby pełne minerałów są wystarczająco charakterystyczne, by nosić je również samodzielnie.

Każdy minerał posiada własny zakres kolorów i specyficzne właściwości - to na ich postawie odpowiednio je dobieramy. Nie tylko sam projekt, ale również dobór poszczególnych elementów to wyrafinowany proces, który przekłada się na powstanie unikatowej i niezapomnianej biżuterii… Zapraszamy do obejrzenia szerokiej gamy biżuterii z minerałami, a także do odnalezienia tej, która nejlepiej odpowiada Państwa osobowości.

luksusowy naszyjnik i bransoletka z turmalinów - KLENOTA kolekcja mineralnej biżuterii boho KLENOTA