W kwietniu 2019 r. wprowadziliśmy do naszego atelier zupełnie nową koncepcję: wyjątkowe kolekcje KLENOTA. Każda z nich ma jakąś historię, charakterystyczną formę lub element łączący.

Złote naszyjniki z liściem, kamieniem księżycowym i koralem z kolekcji Seasons - KLENOTA

Nasza kolekcja Seasons pozostanie na stałe w naszej ofercie, ale biżuteria w niej będzie się zmieniać - podobnie jak natura zmienia się wraz z porami roku. Dlatego teraz kolekcja jest pełna kolorów, kształtów i motywów typowych dla jesieni: spadających liści, kolorowych drzew, owoców dzikiej róży, dojrzałych gruszek i jabłek oraz zmierzchu nieba.

Złote kolczyki, naszyjnik i bransoletka z liśćmi i kamieniami szlachetnymi z kolekcji Seasons - KLENOTA

Cała kolekcja została zaprojektowana i wytworzona ręcznie, tak aby idealnie uchwycić subtelne piękno natury. Mniejsze i większe złote liście sprawiają wrażenie, jakby właśnie spadły na ziemię, zwinięte przez jesienne zimno. Brązowe i szare odcienie kamieni księżycowych i labradorytów, przygaszony pomarańcz kamieni słonecznych oraz jasne czerwienie karneolu i koralowca wydobywają kolory krajobrazu i jesieni. Niektóre z tych kamieni szlachetnych zostaną użyte w naszej biżuterii po raz pierwszy!

Złote naszyjniki z liściem, kamieniem księżycowym i labradorytem z kolekcji Seasons - KLENOTA

Kolekcja Seasons zawiera kolczyki w kształcie okrągłych kolorowych ćwieków i kółek z miniaturowymi zawieszkami, naszyjniki z oddzielnymi kamieniami szlachetnymi lub listkami i różnymi innymi kombinacjami oraz bransoletki. Wszystkie te klejnoty są wykonane z 14-karatowego żółtego złota. Poszczególne klejnoty bardzo dobrze się uzupełniają i można je łączyć w na prawdę oszałamiające zestawy.

Złoty naszyjnik i bransoletka z liściem, kamieniem księżycowym i słonecznym z kolekcji Seasons - KLENOTA

Złoty naszyjnik i kolczyki z liściem i kamieniem księżycowym z kolekcji Seasons - KLENOTA