MENU

Kolczyki z żółtego złota w kształcie kwiatów ozodbione naturalnymi żółtymi diamentami

  • Kolczyki z żółtego złota w kształcie kwiatów ozodbione naturalnymi żółtymi diamentami
  • Kolczyki z żółtego złota w kształcie kwiatów ozodbione naturalnymi żółtymi diamentami
  • Kolczyki z żółtego złota w kształcie kwiatów ozodbione naturalnymi żółtymi diamentami
  • Kolczyki z żółtego złota w kształcie kwiatów ozodbione naturalnymi żółtymi diamentami
  • XMAS Package

Kolczyki wykonane z żółtego, 14-karatowego złota, przypominające swoim kształtm kwiaty. Ozdabiają je naturalnie żółte diamenty o szlifie brylantowym. Będą świetnym pomysłem na codzienną biżuterię, ale i na wielkie okazje. Świetnie sprawdzą się jako prezent. Będą idealne dla kobiet, które kochają naturalne, oryginalne klejnoty.

Nasze kolczyki są ręcznie wyrabiane w studiu KLENOTA. Biżuterię dostarczymy Państwu w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności. Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach kolczyków i ich zapięć, zapraszamy do naszego przewodnika.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

8 867 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0339023
Materiał Żółte złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Diament żółty
Pochodzenie naturalne
szlif okrągły
czystość SI
kolor żółty
Zmiany Zmiana koloru
średnica 4.0 mm
waga 0.50 ct
waga 1.2 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.

Kolczyki specjalnie dla ciebie

Kolczyki przewyższają swoją różnorodnością każdą inną biżuterię. Minimalistyczne wkrętki, delikatne kolczyki dziecięce, wiszące kolczyki z diamentami czy kamieniami szlachetnymi albo duże złote koła... Różnorodności kształtów towarzyszy wybór zapięcia. Każdy element tworzymy z myślą o wygodzie i długotrwałości noszenia. Z przyjemnością dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz zmodyfikować wybrane kolczyki, poinformuj nas o tym w uwagach do zamówienia lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Waga biżuterii i poszczególnych kamieni szlachetnych jest zawsze podawana łącznie dla obu kolczyków.