MENU
DOSTĘPNE

Elegancki łańcuszek z żółtego złota

  • Elegancki łańcuszek z żółtego złota
  • Elegancki łańcuszek z żółtego złota
  • Elegancki łańcuszek z żółtego złota
  • Elegancki łańcuszek z żółtego złota
  • XMAS Package

Delikatny naszyjnik wykonany z 14-karatowego, żółtego złota. Jest to wszechstronny naszyjnik, który wygląda świetnie samodzielnie lub z niewielką zawieszką. Zapraszamy do obejrzenia również innych typów tego łańcuszka.

W studiu KLENOTA posiadamy szeroki wybór minimalistycznych, codziennych łańcuszków. Posiadają standardową długość 42 cm (jeśli nie zaznaczono inaczej). Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach i długościach łańcuszków, zapraszamy do naszego przewodnika. Biżuterię dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

1 756 zł Pytanie o przedmiot
KOD K7001013
Materiał Żółte złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Bez kamienia
długość 450 mm
waga 2.7 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.