MENU
NOWOŚĆ DOSTĘPNE

Delikatna damska obrączka z białego złota

  • Delikatna damska obrączka z białego złota
  • XMAS Package

Cienka obrączka dla kobiet wykonana z białego, 14-karatowego złota. Błyszczący pierścień z profilem kwadratowym jest ozdobiony drobnym grawerowaniem, które czyni z niego oryginalny, weselny klejnot. Ten model łatwo łączy się z pierścionkiem zaręczynowym i inną biżuterią.

Obrączki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

1 980 zł Pytanie o przedmiot
KOD X0900012L25
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
powierzchnia błyszcząca
Profil płaski
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 2.5 mm
waga 2.00 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.