MENU

  Męska obrączka złota

  • Męska obrączka złota
  • XMAS Package
  Elegancka męska obrączka wykonany z żółtego złota. Pierścień wykonany z matowym wykończeniem.

  Obrączki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  2 - 3 tygodni

  2 580 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0433033
  Materiał Białe złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  szerokość 5 mm
  waga 4.60 g

  Obrączki ślubne

  Oferujemy oryginalne obrączki z diamentami (brylantami).

  Oferta dotyczy pary obrączek; dla kobiet rozmiar: 47-59, dla mężczyzn: 60-70. Rozmiary obrączek prosimy podać w uwagach na końcu zamówienia.

  Grawerowanie obrączek jest bezpłatne, tekst prosimy podać w uwagach na końcu zamówienia.

  Obrączki firmy KLENOTA są wykonywane głównie ze złota, ale możemy również wyprodukować obrączki platynowe, z palladu i srebra.

  Wykonujemy również obrączki  na zamówienie.

  Biżuteria Klenota 

  Biżuterię, którą Państwo u nas zakupicie, pakujemy bezpośrednio do torebek ozdobnych i dostarczamy ją razem z certyfikatem autentyczności, na którym znajdziecie Państwo informacje o metalu, kamieniach szlachetnych i ich wadze, ocenę czystości i barwy diamentów oraz masę całkowitą biżuterii.

  Biżuterię, diamenty i kamienie szlachetne zamawiamy tylko u zaufanych dostawców, którzy potwierdzili, że ich diamenty i kamienie szlachetne są bezpieczne, bez wad i skaz.