MENU
DOSTĘPNE

Złoty naszyjnik z ametystem

  • Złoty naszyjnik z ametystem
  • Złoty naszyjnik z ametystem
  • Złoty naszyjnik z ametystem
  • XMAS Package

Naszyjnik z 14-karatowego, żółtego złota z ametystem. Naszyjnik posiada charakterystyczny, fioletowy klejnot o nietypowym szlifie w kształt kropli. Całość prezentuje się naprawdę luksusowo. To świetny pomysł na prezent dla miłośników śmiałych, kolorowych kamieni szlachetnych.

Ten naszyjnik został ręcznie wykonany w studiu KLENOTA w Pradze. W komplecie posiada łańcuszek z tego samego metalu jak wisiorek, o standardowej długości 42 cm (jeśli nie zaznaczono inaczej). Jeśli potrzebują Państwo łańcuszka o innej długości, prosimy o zapisanie tego w notatce do zamówienia. Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach i długościach naszyjników, zapraszamy do naszego przewodnika. Biżuterię dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

2 867 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0465013
Materiał Żółte złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Ametyst fioletowy
Pochodzenie naturalne
szlif spadek
szerokość 7 mm
wysokość 10 mm
waga 1.7 ct
długość 420.00 mm
waga 1.76 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.