MENU

Naszyjnik z białego złota z szmapańskim diamentem

  • Naszyjnik z białego złota z szmapańskim diamentem
  • Naszyjnik z białego złota z szmapańskim diamentem
  • Naszyjnik z białego złota z szmapańskim diamentem
  • XMAS Package

Prosty łańcuszek z 14-karatowego, białego złota z luźno wiszącym okrągłym, szampańskim diamentem o średnicy 5 mm i wadze pół karata. Naszyjnik jest idealny dla kobiet, które poszukują nietypowej diamentowej biżuterii.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier KLENOTA i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

6 780 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0382042
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Diament champagne
szlif okrągły
kolor champagne
średnica 5 mm
waga 0.500 ct
długość 420.00 mm
waga 1.70 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.