MENU
  DOSTĘPNE

  Naszyjnik z białego złota z żółtym diamentem

  • Naszyjnik z białego złota z żółtym diamentem
  • Naszyjnik z białego złota z żółtym diamentem
  • XMAS Package
  Elegancki naszyjnik wykonany z 14ct białego złota, ozdobiony żółtym diamentem. Ten klasyczny, minimalistyczny design pasuje naprawdę na każdą okazję. Idealny pomysł na prezent dla miłośniczek wysokiej jakości kamieni szlachetnych i wesołych barw. Unikalne właściwości diamentów sprawią, że ta biżuteria pozostanie piękna na długo.

  Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

  2 380 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0687052
  Materiał Białe złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Diament żółty
  szlif okrągły
  czystość SI
  kolor żółty
  średnica 3.0 mm
  waga 0.105 ct
  waga 1.3 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.