MENU
DOSTĘPNE

Naszyjnik z niebieskim diamentóem w białym złocie

  • Naszyjnik z niebieskim diamentóem w białym złocie
  • Naszyjnik z niebieskim diamentóem w białym złocie
  • Naszyjnik z niebieskim diamentóem w białym złocie
  • XMAS Package

Prosty łańcuszek z 14ct białego złota z luźno zwisającą zawieszką, ozdobioną okrągłym, niebieskim diamentem o średnicy 5mm i wadze pół karata. To doskonały wybór dla tych, którzy lubią kolorowe kamienie szlachetne, ale nie chcą rezygnować z najlepszej jakości kamienia - diamentu,z którym nic nie może się równać.

Ten naszyjnik został ręcznie wykonany w studiu KLENOTA w Pradze. W komplecie posiada łańcuszek z tego samego metalu jak wisiorek, o standardowej długości 42 cm (jeśli nie zaznaczono inaczej). Jeśli potrzebują Państwo łańcuszka o innej długości, prosimy o zapisanie tego w notatce do zamówienia. Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach i długościach naszyjników, zapraszamy do naszego przewodnika. Biżuterię dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

9 980 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0382012
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Diament niebieski
Pochodzenie naturalne
szlif okrągły
czystość SI
kolor G
średnica 5 mm
waga 0.500 ct
długość 420.00 mm
waga 1.70 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.