MENU

Zawieszka z żółtym diamentem w białym złocie

  • Zawieszka z żółtym diamentem w białym złocie
  • Zawieszka z żółtym diamentem w białym złocie
  • Zawieszka z żółtym diamentem w białym złocie
  • XMAS Package

Delikatny naszyjnik wykonany z białego złota ozdobiony 14k żółtego okrągłego diamentu określonym w popularnej gładkiej obręczy, zwany obejmy lub obejmę. Wygląda to bardzo elegancki i doskonale nadaje się do codziennego noszenia i łączyć z innymi biżuterię.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier KLENOTA i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

2 580 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0601032
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Diament żółty
szlif okrągły
czystość SI
kolor żółty
średnica 3.0 mm
waga 0.06 ct
długość 420.00 mm
waga 1.18 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.