MENU

  Zawieszka z żółtym diamentem w białym złocie

  • Zawieszka z żółtym diamentem w białym złocie
  • Zawieszka z żółtym diamentem w białym złocie
  • Zawieszka z żółtym diamentem w białym złocie
  • XMAS Package
  Delikatny naszyjnik wykonany z białego złota ozdobiony 14k żółtego okrągłego diamentu określonym w popularnej gładkiej obręczy, zwany obejmy lub obejmę. Wygląda to bardzo elegancki i doskonale nadaje się do codziennego noszenia i łączyć z innymi biżuterię.

  Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

  2 580 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0601032
  Materiał Białe złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Diament żółty
  szlif okrągły
  czystość SI
  kolor żółty
  średnica 3.0 mm
  waga 0.06 ct
  waga 1.2 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.