MENU

Naszyjnik z tsaworytem i żółtym szafirem w żółtym złocie

  • Naszyjnik z tsaworytem i żółtym szafirem w żółtym złocie
  • Naszyjnik z tsaworytem i żółtym szafirem w żółtym złocie
  • XMAS Package

Interesujący wisiorek z 14-karatowego, żółtego złota, ozdobiony owalnym tsavorytem - jednym z mniej znanych, naturalnych klejnotów z rodziny granatów - i szafirem w nietypowym, zółtym kolorze. Ten klejnot z pewnością zachwyci miłośników oryginalnych kamieni szlachetnych.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

2 580 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0360081
Materiał Żółte złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Tsaworyt
szlif owalny
szerokość 4 mm
wysokość 6 mm
Szafir
szlif okrągły
średnica 2.3 mm
waga 0.05 ct
waga 1.7 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.