MENU
  DOSTĘPNE

  Złoty naszyjnik z tsavorytem i żółtym szafirem

  • Złoty naszyjnik z tsavorytem i żółtym szafirem
  • Złoty naszyjnik z tsavorytem i żółtym szafirem
  • XMAS Package

  Interesujący wisiorek z 14-karatowego, żółtego złota, ozdobiony owalnym tsavorytem - jednym z mniej znanych, naturalnych klejnotów z rodziny granatów - i szafirem w nietypowym, zółtym kolorze. Ten klejnot z pewnością zachwyci miłośników oryginalnych kamieni szlachetnych.

  Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

  2 580 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0360081
  Materiał Żółte złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Tsaworyt
  szlif owalny
  szerokość 4 mm
  wysokość 6 mm
  Szafir
  szlif okrągły
  średnica 2.3 mm
  waga 0.05 ct
  waga 1.7 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.