MENU

  Wisiorek w kształcie krzyża z czarnym diamentem w białym złocie

  • Wisiorek w kształcie krzyża z czarnym diamentem w białym złocie
  • XMAS Package
  Oryginalny wisiorek w kształcie krzyża, który przyciąga wzrok połączeniem 14-karatowego, białego złota i osadzonego w nim czarnego diamentu. To ponadczasowy dodatek, który pasuje na co dzień i na specjalne okazje. Stworzy piękną kombinację z innymi rodzajami biżuterii na szyi.

  Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: czas dostawy wynosi 3 tygodnie

  1 150 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0541022
  Materiał Białe złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Diament czarny
  szlif okrągły
  średnica 1.3 mm
  waga 0.01 ct
  szerokość 7 mm
  wysokość 14 mm
  waga 1.4 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.