MENU
DOSTĘPNE

Naszyjnik z morganitem i łańcuszkiem z różowego złota

  • Naszyjnik z morganitem i łańcuszkiem z różowego złota
  • Naszyjnik z morganitem i łańcuszkiem z różowego złota
  • Naszyjnik z morganitem i łańcuszkiem z różowego złota
  • XMAS Package

Przy dobrej łańcucha 14K różowe złoto jest mocno osadzone w kształcie Morganite rozwijanej. Skręć kamień cieńszy koniec tam jest prawdziwy efekt jest ciekawy. Idealny pomysł na prezent z miłości, szczególnie dla romantyków kobiet.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

2 580 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0358094
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Morganit
szlif spadek
szerokość 5 mm
wysokość 7 mm
waga 0.600 ct
waga 2.4 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.