MENU
  NOWOŚĆ

  Pánský snubní prsten ze žlutého zlata

  • Pánský snubní prsten ze žlutého zlata
  • XMAS Package

  Obrączki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  2 - 3 tygodni

  2 180 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0435213
  Materiał Żółte złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  powierzchnia rodowane
  szerokość męski 3.5 mm
  waga 3.20 g

  Obrączki ślubne

  Oferujemy oryginalne obrączki z diamentami (brylantami).

  Oferta dotyczy pary obrączek; dla kobiet rozmiar: 47-59, dla mężczyzn: 60-70. Rozmiary obrączek prosimy podać w uwagach na końcu zamówienia.

  Grawerowanie obrączek jest bezpłatne, tekst prosimy podać w uwagach na końcu zamówienia.

  Obrączki firmy KLENOTA są wykonywane głównie ze złota, ale możemy również wyprodukować obrączki platynowe, z palladu i srebra.

  Wykonujemy również obrączki  na zamówienie.

  Biżuteria Klenota 

  Biżuterię, którą Państwo u nas zakupicie, pakujemy bezpośrednio do torebek ozdobnych i dostarczamy ją razem z certyfikatem autentyczności, na którym znajdziecie Państwo informacje o metalu, kamieniach szlachetnych i ich wadze, ocenę czystości i barwy diamentów oraz masę całkowitą biżuterii.

  Biżuterię, diamenty i kamienie szlachetne zamawiamy tylko u zaufanych dostawców, którzy potwierdzili, że ich diamenty i kamienie szlachetne są bezpieczne, bez wad i skaz.