MENU

  Pierścionek z ametystem w różowym złocie

  • Pierścionek z ametystem w różowym złocie
  • Pierścionek z ametystem w różowym złocie
  • Pierścionek z ametystem w różowym złocie
  • Pierścionek z ametystem w różowym złocie
  • XMAS Package

  Wyrazisty pierścionek z 14ct różowego złota, ozdobiony efektownym fioletowym ametystem o średnicy 8 mm. Szlif typu Cushion doskonale podkresla jego głęboką barwę. Świetny pomysł na prezent dla kobiet lubiących duże kamienie szlachetne a także nietypowy wybór na oświadczyny.

  Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

  3 580 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0691044
  Materiał Różowe złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Ametyst fioletowy
  szlif cushion
  szerokość 8.0 mm
  wysokość 8.0 mm
  waga 2.05 ct
  waga 1.70 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.