MENU
DOSTĘPNE

Pierścionek z różowego złota z fioletowym ametystemem

  • Pierścionek z różowego złota z fioletowym ametystemem
  • Pierścionek z różowego złota z fioletowym ametystemem
  • Pierścionek z różowego złota z fioletowym ametystemem
  • XMAS Package

Pierścionek wykonany z różowego, 14-karatowego złota, ozdobiony fioletowym ametystem o okrągłym szlifie. Klasyczne gładkie wykończenie i ciekawa oprawa klejnotu za pomocą czterech łapek sprawiają, że ​​jest to idealny dodatek na każdy dzień. Pierścionek ucieszy w szczególności panie kochające kolorowe kamienie szlachetne.

Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

1 980 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0145064
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Ametyst fioletowy
Pochodzenie naturalne
szlif okrągły
średnica 4.5 mm
waga 0.300 ct
waga 1.85 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.