MENU

Pierścionek z serduszkiem z różowego złota, ozodbiony topazm London

  • Pierścionek z serduszkiem z różowego złota, ozodbiony topazm London
  • Pierścionek z serduszkiem z różowego złota, ozodbiony topazm London
  • Pierścionek z serduszkiem z różowego złota, ozodbiony topazm London
  • XMAS Package

Oryginalny pierścionek z 14-karatowego, różowego złota, ozdobiony ciemnym topazem London w kształcie serca. Pierścień jest idealny jako romantyczny prezent, który zadowoli wszystkie miłośniczki niezwykłej biżuterii.

Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi od 2 do 4 tygodni

1 780 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0730264
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Topaz
Pochodzenie naturalne
szlif serce
szerokość 5.0 mm
wysokość 5.0 mm
waga 0.550 ct
waga 1.6 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.