MENU

  Pierścionek z topazem w białym złocie

  • Pierścionek z topazem w białym złocie
  • Pierścionek z topazem w białym złocie
  • Pierścionek z topazem w białym złocie
  • XMAS Package

  Wyrazisty pierścionek wykonany z 14ct białego złota, ozdobiony topazem o wymiarach 8 x 8 mm. Szlif typu poduszka dodatkowo podkreśla niebieską barwę kamienia. Świetny pomysł na prezent dla kobiet lubiących duże kamienie ale i niezwykły wybór na oświadczyny.

  Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

  3 380 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0691072
  Materiał Białe złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Topaz
  szlif cushion
  szerokość 8.0 mm
  wysokość 8.0 mm
  waga 2.8 ct
  waga 1.70 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.