MENU
DOSTĘPNE

Złota bransoletka z onyksem i liści

  • ZŁOTA BRANSOLETKA Z ONYKSEM I LIŚCI - SEASONS - KOLEKCJE
  • ZŁOTA BRANSOLETKA Z ONYKSEM I LIŚCI - SEASONS - KOLEKCJE
  • XMAS Package

Prosty łańcuch bransoletka 14k żółtego złota ozdobione okrągłym Karneol, chalcedon kolorowe odmiany, wraz z ręcznie liści. Wspólnie działać jak czerwone jabłko. Ten klejnot zachwyci miłośników wesołych naturalne motywy i drobne szczegóły.

Biżuteria z kolekcji Seasons reprezentuje piękno natury. Odznacza się połączeniem ciepłych odcieni żółtego złota i naturalnych klejnotów. Każdy kamień szlachetny w tej kolekcji jest unikatowy i naturalny, dlatego jego odcień może nieznacznie różnić się od odcienia pozostałych. Biżuterię dostarczymy Państwu za darmo w eleganckim pudełku prezentowym i z Certyfikatem Autentyczności.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

1 780 zł Pytanie o przedmiot
KOD K0712063
Materiał Żółte złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Karneol
Pochodzenie naturalne
Szlif okrągły
średnica 6 mm
waga 1.500 ct
długość 180.00 mm
waga 1.25 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.

KLENOTA Biżuteria


Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.