MENU

  Święta Bożego Narodzenia na KLENOTA.pl

  Planujesz zakupy bożonarodzeniowych prezentów na Klenota.pl? Na tej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje oraz daty, w których najlepiej zaplanować zakupy. Ponadto dzielimy się świątecznymi inspiracjami dla Twoich najbliższych. Na naszej stronie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

  Ważne daty

  Gwarancja dostawy międzynarodowej

  4.12. Biżuteria o standardowym czasie przygotowania i wysyłki (1-2 tygodnie)
  11.12. Biżuteria dostępna (na magazynie)

   Zamówienia powinny zostać złożone do wymienionych powyżej dat, w innym przypadku nie jesteśmy w stanie zagwarantować dostawy na czas.

  Jak wybrać idealny prezent

  Nie zdecydowałeś jeszcze jaki prezent wybrać? Skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością Ci doradzimy. 

  Biżuteria podobnie jak kwiaty, przyjemnie zaskoczy każdą kobietę niezależnie od okazji. Twoją córkę i wnuczkę na pewno ucieszą urocze dziecięce kolczyki w kształcie kwiatów lub serc. Swoją dziewczynę oczarujesz ponadczasowym pięknem błyszczącego diamentu. Wybierz idealny dodatek z naszej kolekcji zawieszek, kolczyków i bransoletek. A jeśli w te święta planujesz zapoczątkować w swoim życiu większą zmianę przygotowaliśmy dla Ciebie wspaniałą ofertę olśniewających pierścionków zaręczynowych.

  Zapewne wiesz, że każda kobieta powinna posiadać diament, ale czy wiesz, że powinna też posiadać perły? Jeśli Twoja żona, dziewczyna albo mama nie posiadają jeszcze pereł lub diamentów, najwyższy czas zmienić tę sytuację.