MENU

  Zwrot towaru

  Klienci Klenoty mają prawo do zwrotu biżuterii bez podania przyczyny, w ciągu 60 dni od otrzymania przesyłki.

  Jak to działa

  1. Prześlij do nas oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna - sprzedaży na info@klenota.com. Wpisz swoje imię i nazwisko, numer faktury, datę zakupu oraz numer konta bankowego, na który powinien zostać dokonany zwrot (jeśli płatność została dokonana kartą, zostanie zwrócona w ten sam sposób).
  2. Biżuterię odeślij w ciągu 60 od daty zakupu dni na adres: KLENOTA - ID2203, FROGMAN s.r.o., Popiełuszki Jerzego, bł. ks. 28, 59-921 Sieniawka, Do przesyłki należy dołączyć:
  • kopię faktury oraz certyfikatu (jeśli został wystawiony)
  • pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna - sprzedaży, z informacją o wybranym sposobie zwrotu płatności (przelew na konto bankowe, osobisty odbiór gotówki - tylko jeśli zamówienie zostało opłacone gotówką w naszym punkcie odbioru)
  • adres kontaktowy, numer telefonu, adres e-mail

  Zwrot

  Płatność zostanie zwrócona na Twoje konto bankowe zazwyczaj w ciągu tygodnia od otrzymania przez nas przesyłki. W przypadku zwrotu płatności na kartę, czas ten może się wydłużyć o 2-3 dni, ewentualne opóźnienie powstaje zazwyczaj po stronie banku.

  W jakich sytuacjach zwrot biżuterii nie jest możliwy

  Możliwość zwrotu biżuterii wygasa w następujących sytuacjach:

  • Biżuteria została stworzona zgodnie z Twoimi indywidualnymi wymaganiami (np. grawer na pierścionku/obrączce, specjalne zapięcia kolczyków, itp.). W takich przypadkach nie ma możliwości zwrotu, pozostaje jednak możliwość ustalenia indywidualnych warunków.
  • Biżuteria została zmodyfikowana w innym salonie jubilerskim, jest zniszczona lub niekompletna.
  • Zwrot nie jest dokonywany przez kupującego