Serce jest jednym z najbardziej znanych motywów w historii jubilerstwa i studio jubilerskie KLENOTA jest dumne, mogąc przedstawić jego radosną i niewyczerpaną interpretację. Uświetnia ona serce, które jest otwarte na wszystko, co może nadejść, i poruszone nowymi doświadczeniami. Zapraszamy do poznania różnorodnej kolekcji biżuterii Open Heart.

 Nowoczesne kolczyki w kształcie serca z żółtego złota - KLENOTA  Nowoczesne kolczyki w kształcie serca z żółtego złota z kolekcji Open Heart - KLENOTA

Serce pełne miłości każdego dnia

Miłość przychodzi w wielu formach, a serce jest jej najbardziej znanym symbolem. Nasza nowa kolekcja Open Heart uświetnia ten rodzaj miłości, który daje nam wolność i niezależność. Dlatego zaprojektowaliśmy nowoczesną, świeżą i lekką kolekcję, która odzwierciedla zmiany, wolność i różnorodność. Za pomocą specjalnego zapięcia, serce s tej kolekcji może być noszone na kilka różnych sposobów. Można pozwolić mu swobodnie ślizgać się po łańcuszku i dać się zaskoczyć temu, co wyczaruje.

Kolekcja Open Heart łączy klasyczny, romantyczny symbol i proste linie z luksusowym designem opartym o 14-karatowe złoto i diamenty. Jest idealna do noszenia podczas spotkania biznesowego, randki lub przyjęcia. Może być łączona z innymi rodzajami biżuterii w celu uzyskania wyjątkowego efektu. Pozwoli na wykorzystanie kreatywności i noszenie jej w sposób najbardziej odpowiadający aktualnym nastrojom i ubiorom.

 Minimalistyczny łańcuszek z różowego złota z sercem i diamentem - KLENOTA  Złoty diamentowy wisiorek i łańcuszek z diamentem - KLENOTA

Jedna biżuteria i kilka sposobów noszenia

Oprócz klasycznych białych diamentów do naszej kolekcji wprowadziliśmy też mniej znane, czarne i szampańskie diamenty. W przypadku naszyjników z motywem otwartego serca, zawierających przewiercony diament, istnieje możliwość noszenia ich na kilka różnych sposobów, dzięki czemu są jak kilka dodatków w jednym. Warto uzupełnić je poprzez połączenie z kolczykami z motywem serca lub delikatnymi bransoletkami.

Jeśli pragną Panowie wyrazić swoją miłość do kobiet, które skradły Panom serca i zawsze są blisko, zachęcamy do przejrzenia kolekcji Open Heart. Znajdzie się w niej perfekcyjny prezent na Walentynki, rocznicę, urodziny i wiele innych okazji.

 Złoty diamentowy wisiorek i łańcuszek z diamentem - KLENOTA Kolekce zlatých šperků a přívěsku srdce - KLENOTA