MENU

Rozmiary bransoletek

Bransoletki to ulubione akcesorium praktycznie każdej osoby - cieszą jako prezent, są idealne na każdą okazję i łatwo łączą się ze sobą nawzajem i innymi rodzajami biżuterii. W studiu jubilerskim KLENOTA projektujemy  i tworzymy ponadczasowe modele, które odzwierciedlają styl, elegancję i doskonale pasują do wszystkich osób.

W naszym studiu jubilerskim znaleźć można przede wszystkim bransoletki w postaci łańcuszków z klasycznego żółtego, eleganckiego białego lub delikatnego różowego złota, udekorowanych za pomocą diamentów lub kolorowych, innych kamieni szlachetnych. Jeśli ktoś poszukuje akcesorium, które nie jest tak popularne i zwyczajne, może wybrać elegancką, kobiecą bransoletkę z pereł. Nasze studio specjalizuje się także w mocnych bransoletkach typu flexi. Zachwycają od pierwszego spojrzenia swoim starannym wykonaniem i wygodą. Co więcej, są bardzo wytrzymałe i nie istnieje niebezpieczeństwo ich pęknięcia. W naszym studio mamy całą ich kolekcję, dlatego każdy znajdzie tam swoją wymarzoną.

Oto nasz krótki przewodnik po bransoletkach, podzielony na następujące sekcje:


Bransoletki łańcuszki

Szukając ponadczasowego akcesorium na każdą okazję, warto wybrać złoty łańcuszek, który będzie delikatnym, eleganckim i stylowym akcesorium. Można nosić go samodzielnie albo połączyć z inną biżuterią.

Rozmiar bransoletki

Standardowy rozmiar bransoletki łańcuszka marki KLENOTA to 18 cm. W przypadku tych, które posiadają podłużne oczka, zapięcie na ostatnie daje właśnie 18 cm, ale bransoletka może być łatwo skrócona do 17 lub nawet 16 cm.

Jeśli decydują się Państwo na zmianę długość bransoletki, prosimy o zapisanie tego w komentarzu do zamówienia. Prosimy pamiętać, że w przypadku bransoletek dłuższych niż standardowe 18 cm, cena będzie wyższa, w zależności od zużytego materiału. Skrócenie ozdoby będzie darmowe, a jej cena się nie zmieni. W przypadku prośby o zmianę długości, wymagamy depozytu w wysokości 20% zamówienia. Prosimy wziąć także pod uwagę,że biżuteria ze zmienioną długością nie może być zwrócona ani wymieniona, ponieważ została dostosowana do Państwa indywidualnych preferencji.


Bransoletki flexi

Bransoletki flexi są specjalnością studia KLENOTA. Ze względu na swoje oryginalne wykonanie, są łatwe do zakładania i pięknie pasują do każdej ręki. Można nosić je codziennie lub zmieniać na kolejne bez problemu. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak klasyczne bransoletki koła, ale można je poszerzać i otwierać. Dobrze prezentują się samodzielnie i w połączeniu z innymi.

Rozmiar bransoletki

Bransoletki typu flexi standardowo mają rozmiary S i M. Na żądanie możemy wyprodukować je w rozmiarze L, ale w tym przypadku ich cena zostanie wyznaczona indywidualnie, na podstawie użytych materiałów. Prosimy o zaznaczenie rozmiaru w adnotacji do zamówienia.

Bransoletki flexi KLENOTA


Perłowe bransoletki

Aż po dziś dzień perłowa biżuteria uchodzi za perfekcyjną, naturalną, szlachetną i elegancką. Jeśli ktoś z Państwa poszukuje uniwersalnego, ponadczasowego dodatku, powinien sięgnąć po delikatną i piękną perłową bransoletkę, która uzupełni galowy i zwyczajny strój. 

Rozmiar bransoletki

Standardowo, perłowe bransoletki mają długość 18 cm. Jeśli chcieliby Państwo zmienić go, prosimy o zapisanie tego w uwagach do zamówienia. W przypadku bransoletek dłuższych niż standardowe 18 cm, prosimy pamiętać, że ich cena będzie zwiększona odpowiednio do użytych materiałów. Skracanie jest darmowe i cena biżuterii się nie zmienia. Wymagamy także depozytu w wysokości 20% zamówienia, kiedy wykonana ma być taka zmiana. Prosimy także wziąć pod uwagę, że biżuteria dostosowana do Państwa indywidualnych potrzeb nie może zostać zwrócona ani wymieniona.


Bransoletki z kamieniami szlachetnymi

Bransoletki z kamieniami szlachetnymi były bardzo popularne w ostatnich czasach i wciąż mogą cieszyć swoją uniwersalnością oraz możliwością łączenia ich z innymi rodzajami biżuterii i różnymi strojami. Klejnoty fasetowane dodatkową dodają blasku ozdobie, a ich kolor wydaje się głębszy. W naszym studio każda bransoletka jest ręcznie robiona i w pełni oryginalna.

Rozmiar bransoletki

W studiu KLENOTA bransoletki z kamieniami szlachetnymi mają standardową długość 18 cm. Jeśli decydują się Państwo na inna wielkość, prosimy o zaznaczenie tego w komentarzu do zamówienia. W przypadku ozdób dłuższych niż 18 cm, ich cena zostanie odpowiednio podwyższona, proporcjonalnie do użytych materiałów. Skracanie bransoletki jest darmowe i jej cena pozostaje taka sama. Za dopasowanie biżuterii prosimy uiścić depozyt w wysokości 20% wartości zamówienia. Prosimy również o pamiętanie, że po procesie dostosowania biżuteria nie może być zwrócona ani wymieniona, gdyż została przygotowana dokładnie z Państwa życzeniem.

 
Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.