MENU

O nas

Jesteśmy grupą specjalistów z pasją, którzy kochają to, co robią. Wyrabiamy biżuterię ręcznie i zawsze doprowadzamy nasze dzieła do perfekcji. Biżuteria jest całym naszym życiem!

Naszą misją jest tworzenie biżuterii, której noszenie sprawia przyjemność każdego dnia. Naszym ideałem jest proste ponadczasowe piękno, które odzwierciedla styl, elegancję, jakość i subtelną wyjątkowość.

Uwielbiamy realizować życzenia i pomysły naszych klientów: pierścionki, po których pada wyczekiwane ‘tak’, idealne prezenty na osiemnaste urodziny, czy drobiazgi sprawiające wyjątkową radość. Robimy co w naszej mocy, by każdy wyjątkowy dodatek znalazł swojego usatysfakcjonowanego właściciela.

Dlatego łączymy zalety zakupów online z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Internet zapewnia klientowi szeroką możliwość wyboru i elastyczność, na naszej stronie oferujemy wszelkie możliwe usługi złotnicze. Dla tych, którzy preferują kontakt bezpośredni i możliwość przyjrzenia się naszej biżuterii ‘na żywo’, przygotowaliśmy nasze praskie atelier otwarte w każdy dzień roboczy.

Nasza marka

Klenota została stworzona w 2008 roku, z miłości do biżuterii. Bazujemy na bogatej czeskiej historii rzemiosła i złotnictwa. Jesteśmy wierni wartościom przekazywanym przez wieki: wierzymy w rękodzieło, tradycyjne metody, uczciwą współpracę i autentyczną biżuterię. Dzięki wiedzy i doświadczeniu poprzednich pokoleń i zaangażowaniu dzisiejszych profesjonalistów, wciąż doskonalimy nasz warsztat.

Naszą biżuterię wykonujemy w naszym atelier w sercu historycznego centrum czeskiej Pragi. Rozwijamy się dzięki uczciwemu, własnoręcznemu rzemieślnictwu. Nasi doświadczeni złotnicy z miłością i oddaniem traktują każdy dodatek przechodzący przez ich ręce. Biżuteria KLENOTA jest pięknym i ponadczasowym przykładem naszego rzemiosła.
Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.