MENU

  O nas

  Jesteśmy grupą specjalistów z pasją, którzy kochają to, co robią. Wyrabiamy biżuterię ręcznie i zawsze doprowadzamy nasze dzieła do perfekcji. Biżuteria jest całym naszym życiem!

  Naszą misją jest tworzenie biżuterii, której noszenie sprawia przyjemność każdego dnia. Naszym ideałem jest proste ponadczasowe piękno, które odzwierciedla styl, elegancję jakość i subtelną wyjątkowość.

  Uwielbiamy realizować życzenia i pomysły naszych klientów: pierścionki, po których pada wyczekiwane ‘tak’, idealne prezenty na osiemnaste urodziny, czy drobiazgi sprawiające wyjątkową radość. Robimy co w naszej mocy, by każdy wyjątkowy dodatek znalazł swojego usatysfakcjonowanego właściciela.

  Dlatego łączymy zalety zakupów online z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Internet zapewnia klientowi szeroką możliwość wyboru i elastyczność, na naszej stronie oferujemy wszelkie możliwe usługi złotnicze. Dla tych, którzy preferują kontakt bezpośredni i możliwość przyjrzenia się naszej biżuterii ‘na żywo’, przygotowaliśmy nasze praskie atelier otwarte w każdy dzień roboczy.

  Nasza marka

  Klenota została stworzona w 2008 roku, z miłości do biżuterii. Bazujemy na bogatej czeskiej historii rzemiosła i złotnictwa. Jesteśmy wierni wartościom przekazywanym przez wieki: wierzymy w rękodzieło, tradycyjne metody, uczciwą współpracę i autentyczną biżuterię. Dzięki wiedzy i doświadczeniu poprzednich pokoleń i zaangażowaniu dzisiejszych profesjonalistów, wciąż doskonalimy nasz warsztat.

  Naszą biżuterię wykonujemy w naszym atelier w sercu historycznego centrum czeskiej Pragi. Rozwijamy się dzięki uczciwemu własnoręcznemu rzemieślnictwu. Nasi doświadczeni złotnicy z miłością i oddaniem traktują każdy dodatek przechodzący przez ich ręce. Biżuteria KLENOTA jest pięknym i ponadczasowym przykładem naszego rzemiosła.

  Największą nagrodą jest dla nas radość, którą sprawia nasza biżuteria:

  “Zamówiłam zestaw obrączek z różowego złota wykonany na specjalne życzenie, ja i mój mąż jesteśmy bardzo zadowoleni - od miłej obsługi w atelier po dostawę do domu. Dziękuję!” Daniela H.

  “Polecam. Wszystko odbyło się bezporoblemowo, a dzięki pierścionkowi moja dziewczyna została moją narzeczoną” matuga

  “Piękny pierścionek zaręczynowy, prosty i elegancji. Pasuje idealnie!” Barbora V.

  “Pierścionek spodobał mi się w sklepie internetowym, ale w rzeczywistości jest jeszcze ładniejszy, moja dziewczyna powiedziała ‘tak’.” Skřivánek

  “W tym sklepie znalazłem to, czego szukałem na prezent. Wszystko poszło bardzo szybko i w krótkim czasie biżuteria dotarła do mnie za pobraniem. Jestem bardzo zadowolony i na pewno skorzystam z tego sklepu w przyszłości.” Marek

  “Bardzo długo poszukiwałem pierścionka zaręczynowego z niebieskimi brylantami i diamentami. Znalazłem go tu, w Klenocie. Z doskonałym pierścionkiem zyskałem większą pewność, że ona powie TAK. Powiedziała! Dziękuję.” P. A. J.

  “Dostałam diamentowy pierścionek w kształcie kwiatu od mojego chłopaka i aż brakuje mi słów, by wyrazić jego piękno. Jest wspaniały, prawdziwe ‘cacko’! Mój chłopak bardzo chwalił sklep, więc przekonałam go, żeby zdradził mi gdzie zrobił zakupy. Jesteśmy w 100% zadowoleni i muszę się tym podzielić. Z pewnością znów kupię coś pięknego w tym sklepie, kiedy tylko będzie okazja. No i mam nadzieję, że mój chłopak znów pomyśli o prezencie dla mnie.” Andrea Šafářová

  “Kiedy już zdecyduję się zadać to pytanie, pierwszą stroną jaką odwiedzę będzie Klenota!” Vladislav

  “Poszukiwałam zawieszki w kształcie aniołka z kamieniem szlachetnym dla mojej córki. Chciała dostać coś oryginalnego, czego nie ma nikt inny. Znalazłam go tutaj i sprawiłam jej wielką radość. Dziękuję!” Jana