MENU

Dla mediów

KLENOTA to młode, czeskie przedsiębiorstwo, które zostało założone w 2008 roku z miłości do prawdziwej biżuterii. Nawet w tak krótkim czasie, nasza firma doświadczyła już kilku przełomowych chwil, takich jak pełne sukcesu wejście na zagraniczne rynki, a także rozpoczęcie własne, w pełni niezależnej produkcji biżuterii.

KLENOTA biżuteria minerały kamienie szlachetne

Założycielką i właścicielką studia jubilerskiego KLENOTA jest Jarmila Slívová, mająca tytuł Akredytowanego Specjalisty Biżuterii nadany przez GIA (GIA Accredited Jewelry Professional), która ma także doświadczenie w projektowaniu wnętrz oraz fotografii. Od 2008 roku w całości poświęca się projektowaniu biżuterii.

Każdy egzemplarz biżuterii jest ręcznie wykonywany w naszym własnym studiu jubilerskim w Pradze. Wspieramy rzemieślników, którzy specjalizują się w pracy jubilerskiej i staramy się połączyć czeską tradycję z nadchodzącymi, przyszłościowymi rozwiązaniami.

Podczas sprzedaży łączymy korzyści płynące z transakcji online oraz osobistego kontaktu. Nasi klienci mogą wybierać i kupować biżuterię bezpośrednio w naszym studiu w Pradze lub poprzez nasz sklep online.

Dla prasy z chęcią:

  • udostępnimy zdjęcia produktów, zdjęcia z procesu produkcyjnego, zdjęcia z modelkami lub serie tematyczne;
  • wypożyczymy biżuterię dla celów fotografii edytorskiej;
  • udzielimy informacji dotyczących zagadnień eksperckich z zakresu produkcji biżuterii - między innymi na temat złota, drogocennych kamieni, pereł i procesu produkcji biżuterii;
  • przygotojemy prezent lub prezenty do konkursów i zawodów.

Dla bloggerów i influencerów

Z chęcią współpracujemy z bloggerami, instagramerami i innymi influencerami. Poszukujemy kontaktu z ciekawymi osobami, modelami i wspaniałymi fotografami, którzy zainteresowani są modą oraz biżuterią.

Oferujemy współpracę na zasadzie:

  • barterowej lub płatnej - szczegóły zostaną ustalone indywidualnie.

Kontakt:

marketing@klenota.com

KLENOTA kamień szlachetny akwamaryn białe złoto luksusowe KLENOTA biżuteria złoty medalion

 
Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience tailored to your location, we recommend visiting our English website.

For the best shopping experience tailored to your location, we recommend visiting our English website.