MENU

  Dla mediów

  KLENOTA to młoda, całkowicie czeska marka, która powstała w 2008 roku z miłości do prawdziwej biżuterii. Nasza firma osiągnęła już kilka znaczących kamieni milowych w swoim krótkim okresie istnienia. Te najważniejsze, to udane wejście na rynki zagraniczne oraz budowa własnej, całkowicie samowystarczalnej produkcji. Z roku na rok rośniemy o kolejne 100%.

  Założycielką i właścicielką marki KLENOTA jest Jarmila Slívová, certyfikowana GIA, jako specjalista w dziedzinie biżuterii - Accredited Jewelry Professional. Wcześniej Jarmila zajmowała się projektowaniem wnętrz i fotografią. Od 2008 roku zajmuje się wyłącznie biżuterią.

  Biżuterię wykonujemy tylko klasycznymi metodami, w naszym atelier w centrum Pragi. Wspieramy rzemiosło złotnicze i dążymy do zachowania oraz dalszego rozwoju czeskiej tradycji.

  W sprzedaży łączymy korzyści środowiska internetowego z indywidualnym podejściem do klienta. Dajemy możliwość zakupu bezpośrednio w naszym studiu w Pradze jak i przez Internet. Od 2014 roku stopniowo rozszerzamy naszą działalność on-line na inne kraje. Na tą chwilę sklep internetowy KLENOTA działa w 7 wersjach językowych, a biżuterię KLENOTA można kupić praktycznie z każdego miejsca na świecie.

  Dla mediów:

  • udostępnimy zdjęcia z procesu produkcji oraz samych produktów – z modelkami czy tłem tematycznym;
  • wypożyczymy produkty do fotografii redakcyjnej;
  • udostępnimy dokumentację do artykułów specjalistycznych z naszej dziedziny - o złocie, kamieniach szlachetnych, perłach, zawodzie złotnika;
  • zapewnimy prezent / prezenty do konkursów.

  Kontakt:

  Jarmila Slívová, jarmila@klenota.com