MENU

  Dla mediów

  KLENOTA to młode, czeskie przedsiębiorstwo, które zostało założone w 2008 roku z miłości do prawdziwej biżuterii. Nawet w tak krótkim czasie, nasza firma doświadczyła już kilku przełomowych chwil, takich jak pełne sukcesu wejście na zagraniczne rynki, a także rozpoczęcie własne, w pełni niezależnej produkcji biżuterii.

  KLENOTA biżuteria minerały kamienie szlachetne

  Założycielką i właścicielką studia jubilerskiego KLENOTA jest Jarmila Slívová, mająca tytuł Akredytowanego Specjalisty Biżuterii nadany przez GIA (GIA Accredited Jewelry Professional), która ma także doświadczenie w projektowaniu wnętrz oraz fotografii. Od 2008 roku w całości poświęca się projektowaniu biżuterii.

  Każdy egzemplarz biżuterii jest ręcznie wykonywany w naszym własnym studiu jubilerskim w Pradze. Wspieramy rzemieślników, którzy specjalizują się w pracy jubilerskiej i staramy się połączyć czeską tradycję z nadchodzącymi, przyszłościowymi rozwiązaniami.

  Podczas sprzedaży łączymy korzyści płynące z transakcji online oraz osobistego kontaktu. Nasi klienci mogą wybierać i kupować biżuterię bezpośrednio w naszym studiu w Pradze lub poprzez nasz sklep online.

  Dla prasy z chęcią:

  • udostępnimy zdjęcia produktów, zdjęcia z procesu produkcyjnego, zdjęcia z modelkami lub serie tematyczne;
  • wypożyczymy biżuterię dla celów fotografii edytorskiej;
  • udzielimy informacji dotyczących zagadnień eksperckich z zakresu produkcji biżuterii - między innymi na temat złota, drogocennych kamieni, pereł i procesu produkcji biżuterii;
  • przygotojemy prezent lub prezenty do konkursów i zawodów.

  Dla bloggerów i influencerów

  Z chęcią współpracujemy z bloggerami, instagramerami i innymi influencerami. Poszukujemy kontaktu z ciekawymi osobami, modelami i wspaniałymi fotografami, którzy zainteresowani są modą oraz biżuterią.

  Oferujemy współpracę na zasadzie:

  • barterowej lub płatnej - szczegóły zostaną ustalone indywidualnie.

  Kontakt:

  klara@klenota.com

  KLENOTA kamień szlachetny akwamaryn białe złoto luksusowe KLENOTA biżuteria złoty medalion