MENU

Dostawa i płatność

Dostawa do PL

Rodzaj dostawy

Cena

Przewidywany czas dostawy

standardowa

darmowa

5  dni dla biżuterii dostępnej od ręki

4 tygodnie dla biżuterii robionej na zamówienie

ekspresowa

123 zł

12 dni dla biżuterii dostępnej od ręki

4 tygodnie dla biżuterii robionej na zamówienie

  • Na terenie Polski dostarczamy za pomocą firm Packeta i DHL.

Przewidywany czas dostawy

Zazwyczaj dostarczamy biżuterię, którą mamy dostępną, w czasie 2 dni roboczych od chwili, w której płatność zostanie zaksięgowana na naszym koncie.

Zazwyczaj wykonujemy biżuterię na zamówienie w ciągu 4 tygodni od otrzymania zamówienia. W przypadku standardowej przesyłki jest ona następnie dostarczana w ciągu 5 dni roboczych lub w ciągu 1-2 dni roboczych w przypadku dostawy ekspresowej. W przypadku robionych na zamówienie, damskich pierścionków o niestandardowych rozmiarach lub z grawerunkiem, wykonanie jest dłuższe o 1 tydzień.

Jeśli pragną Państwo mieć biżuterię gotową na konkretny dzień, prosimy o zaznaczenie tego w notatce do zamówienia. Nasz dział zamówień skontaktuje się z Państwem po złożeniu zamówienia w celu przekazania dalszych informacji.

Międzynarodowa dostawa

 

Cena

Przewidywany czas odstawy

Niemcy, Francja, Republika Czeska, Słowacja

darmowa

5 dni roboczych

Inne kraje UE

€14

7–10 dni roboczych

Kraje europejskie poza UE

€23

7–10 dni roboczych

Wielka Brytania

£14

7–10 dni roboczych

USA

$19

10–15 dni roboczych

Kanada, Australia i inne kraje

$50

10–15 dni roboczych

Express shipping 

 

Cena

Przewidywany czas odstawy

Niemcy, Francja, Słowacja

€27

1–2 dni roboczych

Inne kraje UE

€27

1–2 dni roboczych

Kraje europejskie poza UE

€45

3–5 dni roboczych

Wielka Brytania

£28

3–5 dni roboczych

USA

$39

5–7 dni roboczych

Kanada, Australia i inne kraje

$50

5–7 dni roboczych

  • Podatki i cło są wliczone jedynie w przypadku dostawy do krajów należących do Unii Europejskiej (w krajach poza UE podatki i cła nie są wliczone w cenę).
  • Wymienione ceny dotyczą krajów położonych na kontynenecie. Dostawa do krajów położonych na wyspach może się różnić, dlatego w celu jej ustalenia prosimy o kontakt z nami przed złożeniem zamówienia.

Jeśli są Państwo zainteresowani dostawą do kraju, do którego zazwyczaj nie wysyłamy biżuterii, prosimy o kontakt.

 Metody płatności

Za swoje zamówienie mogą Państwo zapłacić za pomocą naszej chronionej bankowości online lub przy użyciu PayPal. W razie potrzeby przelew bankowy także jest możliwy na Państwa żądanie.

Przelew bankowy

Fakturę otrzymają Państwo razem z informacją o płatności po złożeniu zamówienia. Płatność powinna zostać dokonana w ciągu 5 dni od złożenia zamówienia. Prosimy o wpisanie numeru zamówienia oraz “numeru zmiennego” (variable symbol).

Płatność online kartą kredytową 

Łatwo mogą zapłacić Państwo za pomocą karty kredytowej w naszej bramce płatności online po złożeniu zamówienia. Płatności kartą nie podlegają dalszym opłatom.

PayPal 

Mogą Państwo zapłacić PayPalem na info@klenota.com. Ta metoda płatności nie podlega dalszym opłatom

Informujemy, że zgodnie z ustawą Act No. 112/2016 Coll , dotyczącą rejestracji sprzedaży, jesteśmy zobowiązani do wystawienia dla Państwa paragonu. Jednocześnie jesteśmy zobowiązani do elektronicznego ewidencjonowania otrzymanych przez nas płatności; w przypadku problemów technicznych najpóźniej do 48 godzin od ich otrzymania.

Pakowanie

Zawsze dokładnie pakujemy zamówioną biżuterię. Państwa biżuteria zostanie dostarczona w ozdobnym pudełku prezentowym. W środku znajduje się także Certyfikat z dokładnymi informacjami o biżuterii.