MENU

Dostawa i płatność

klenota jewelry shipping

Opcje dostawy

 

Standardowa

Ekspresowa

Polska

Darmowa
(3–5 dni)

15 €
(1–2 dni)

Republika Czeska

Darmowa
(1–2 dni)

Darmowy odbiór własny 
(przygotowanie trwa 2 dni)

  • Czas dostawy został przedstawiony w dniach roboczych. 
  • Biżuterię dostarczamy za pomocą kurierów: DPD, UPS. Wszystkie produkty są wysyłane z Republiki Czeskiej.
  • Zamówienia złożone przez Internet mogą zostać też przygotowane do odbioru osobistego w naszym sklepie pod adresem Bílkova 19, Praga 1.

Przewidywany czas dostawy

Biżuteria będąca na stanie jest wysyłana w ciągu 2 dni roboczych, liczonych od momentu zaksięgowania Państwa wpłaty. Zamówienia z wybraną opcją odbioru osobistego również są gotowe do odebrania w ciągu 2 dni roboczych.

Biżuteria wykonywana na zamówienie albo personalizowana wymaga 2–4 tygodni przygotowań, następnie jest dostarczona w wybrany sposób. Czas produkcji jest zazwyczaj dłuższy w przypadku personalizowanych pierścionków w niestandardowym rozmiarze oraz w przypadku biżuterii grawerowanej. 

Czy potrzebują Państwo, zaby biżuteria była gotowa konketnego dnia? Niezależnie od tego, czy planują Państwo zaskakujący prezent czy podarunek zaręczynowy, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby spełnić Państwa życzenia. Prosimy o pozostawienie odpowiedniej notatki przy zamówieniu, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczgółów.

Dostawy międzynarodowe

Zamówienia złożone przez stronę klenota.pl mogą być dostarczone jedynie do Polski i Republiki Czeskiej. Wystarczy jednak zmienić lokalizację strony internetowej KLENOTA w stopce witryny albo dokonać zamówienia na www.klenota.com w celu wybrania wysyłek międzynarodowych.


Metody płatności

Ceny wyświetlane na stronie internetowej są zaokrąglone w górę z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku ze względu na przeliczenie z koron czeskich. Jednakże w końcowym podsumowaniu zamówienia zawsze zobaczą Państwo i zapłacą dokładną cenę bez zaokrąglenia.

W podsumowaniu mogą Państwo wybrać następujące metody płatności:

Przelew bankowy

Otrzymają Państwo fakturę z informacjami dotyczącymi płatności po złożeniu zamówienia. Płatność powinna zostać dokonana na nasze konto w ciągu 5 dni od złożenia zamówienia. Prosimy o dopisanie numeru zamówienia w tytule przelewu.

Płatności online kartą

Akceptujemy następujące karty płatnicze w trakcie płatności online: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro.

Paypal

Akceptujemy również wpłaty wykonane za pośrednictwem PayPal na adres info@klenota.com. Po zaznaczeniu tej opcji zostaną Państwo przekierowani do bramki PayPal w celu finalizacji zamówienia.

Odbiór w sklepie

Wybierając odbiór osobisty, prosimy złożyć zamówienie online i skorzystać z dowolnej metody płatności wymienionej powyżej. Skontaktujemy się z Państwem, kiedy zamówienie będzie gotowe do odbioru. Jeśli będą Państwo zainteresowani dodatkowymi zakupami w naszym sklepie, akcpetujemy w nim wszystkie wymienione wyżej karty kredytowe i korony czeskie (przy płatności gotówką).

Informujemy, że zgodnie z ustawą Act No. 112/2016 Coll , dotyczącą rejestracji sprzedaży, jesteśmy zobowiązani do wystawienia dla Państwa paragonu. Jednocześnie jesteśmy zobowiązani do elektronicznego ewidencjonowania otrzymanych przez nas płatności; w przypadku problemów technicznych najpóźniej do 48 godzin od ich otrzymania.


Pakowanie

Wszystkie zamówienia pakujemy z ostrożnością w zabezpieczające opakowania. Państwa biżuteria zostanie wysłana w pudełku prezentowym. Paczka będzie zawierać także Certyfikat Autentyczności ze szczegółowymi informacjami na temat wykorzystanych materiałów.

klenota
Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.