MENU

Grawerowanie biżuterii

Grawerowanie drogocennych metali to tradycyjny sposób personalizacji biżuterii, który czyni ją naprawdę wyjątkową. Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie ozdób - można napisać krótką wiadomość, dodać symbol lub datę, upamiętniającą ważny dzień. W naszym studiu grawerujemy 14-karatowe złoto przy użyciu nowoczesnej metody laserowej, która cechuje się wysoką odpornością. Dzięki temu możemy zagwarantować, że grawerunek będzie miał długą żywotność, znacznie lepszą niż wykonany na przykład na srebrze.

Czcionki i symbole

 • Mogą Państwo wybierać spośród wielu czcionek, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Istnieje także możliwość dodania małego symbolu.

Grawerowanie biżuterii - Czcionki i symbole - KLENOTA


Grawerunek na pierścionkach

 • Najczęściej grawerujemy wewnętrzną stronę obrączek.
 • Dla każdego pierścionka grawerunek jest projektowany indywidualnie, w zależności od jego rodzaju, szerokości, kształtu i osadzonych w nim klejnotów. Zachęcamy Państwa do zadawania pytań o grawerowanie wybranej biżuterii, na które z przyjemnością odpowiemy.
 • Aby istniała możliwość wygrawerowania napisu, minimalna szerokość obrączki powinna wynosić przynajmniej 1,7-2 mm. Na węższych obrączkach grawerunek nie jest dobrze widoczny.

Koszty i czas grawerowania

 • Grawerowanie napisu, a także prostych symboli, jest darmowe w przypadku obrączek ślubnych do roku od momentu zamówienia
 • W przypadku zamówienia prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 20% wartości zamówienia. Nowe grawerowane obrączki zostaną wykonane w ciągu 4 tygodni od jego złożenia.
 • W przypadku każdego pierścionka gwarantujemy dożywotnie darmowe czyszczenie i bezpłatne pierwsze odnowienie powierzchni.

Modyfikowanie grawerowanych pierścionków

 • W przypadku grawerowanych pierścionków zmiana rozmiaru zawsze jest wyzwaniem i często prowadzi do uszkodzenia grawerunku. Dlatego z całego serca rekomendujemy właściwy wybór rozmiaru pierścionka.
 • Każda biżuteria z grawerunkiem uznawana jest za zindywidualizowane zamówienie i nie podlega zwrotom z możliwością oddania Państwu pieniędzy.
 • Zmianę wielkości wygrawerowanego pierścionka wykonujemy wyjątkowo. W każdym przypadku indywidualnie podejmujemy decyzję, czy możliwa jest zmiana rozmiaru na bardziej przez Państwa preferowany. Jeśli tak, cena takiego zabiegu jest ustalana indywidualnie dla każdego przypadku.


Grawerunek na innych rodzajach biżuterii

 • Mogą Państwo zdecydować się na grawerowanie także innych rodzajów biżuterii, nie tylko obrączek ślubnych. Gładki medalion jest często wybierany do grawerowania, ponieważ można łatwo dodać na nim indywidualną wiadomość. Jest wspaniałym prezentem na różne okazje, w tym na ukończenie szkoły, urodziny, narodziny dziecka itp.
 • Zwroty i wymiana nie są możliwe w przypadku wygrawerowanej biżuterii, ponieważ jest ona uznawana za wykonaną na specjalne zamówienia.

Koszty i czas grawerowania

 • Cena grawerowania innych rodzajów biżuterii (za wyjątkiem obrączek, w przypadku których jest darmowa) zależy od ilości znaków oraz stopnia skomplikowania grawerunku. Jeśli zdecydują się Państwo na zamówienia grawerowanej biżuterii, prosimy o wpłacenie zaliczki w wysokości 20% wartości biżuterii. Biżuterię wraz z grawerunkiem wykonamy w ciągu 4 tygodni od dnia złożenia zamówienia.

Jeśli pragną Państwo wygrawerować wybraną przez siebie biżuterię, prosimy o kontakt. Z chęcią przedstawimy wszystkie dostępne w jej przypadku opcje.

Grawerunek na biżuterii - KLENOTA
Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.