MENU

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z biuletynem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych firmie KLENOTA s.r.o. (Administrator), zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000). Udostępnione do przetwarzania zostaną następujące dane:

  • e-mail

Dane osobowe zbieramy w celu wysyłania komunikatów biznesowych, ofert produktów i usług dostarczanych przez KLENOTA s.r.o.  Robimy to w założeniu, że będąc naszym klientem, wyrażasz zainteresowanie naszymi wiadomościami. Jeśli nie jesteś naszym klientem biuletyny wysyłamy jedynie na podstawie zgody. Zgoda ta jest ważna na okres 10 lat.

Potwierdzam zgodę na przetwarzanie powyższych danych. W każdej chwili można zrezygnować z udostępniania danych wysyłając e-mail na skrzynkę: info@klenota.com lub tradycyjną pocztą na adres KLENOTA s.r.o., Bilkova 855/19, 110 00 Praga, Czechy.

Do przetwarzania danych prawo posiada Administrator oraz następujące podmioty występujące w jego imieniu:

  • Dostawca oprogramowania e-sklepu Simplia s.r.o.,
  • Alternatywnie inni dostawcy oprogramowania, usług i aplikacji do przetwarzania, które nie są obecnie używane przez Administratora.

Na podstawie ustawy o ochronie danych klient ma prawo:

  • zrezygnować z udostępniania danych w dowolnej chwili,
  • uzyskać informacje jakie dokładnie dane są przetwarzane,
  • uzyskać informacje w jaki sposób dane są przetwarzane,
  • uzyskać dostęp do danych w każdej chwili w celu ich zmiany lub aktualizacji,
  • żądać całkowitego usunięcia danych z systemu
  • w przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących zgodności z wymaganiami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, skontaktować się z nami lub z Biurem Ochrony Danych Osobowych.Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.