MENU

Wymiany i zwroty

Kupno biżuterii jest inwestycją na całe życie, dlatego klient powinien mieć pewność, że zakup, którego dokonał spełnia jego oczekiwania. Klienci Klenoty mają prawo do zwrotu biżuterii bez podania przyczyny, w ciągu 60 dni od otrzymania przesyłki.

  1. Jak zwrócić lub wymienić biżuterię
  2. Zwrot
  3. Sytuacje, w których biżuteria nie podlega wymianie/zwrotowi

Jak zwrócić lub wymienić biżuterię

  1. Prześlij do nas oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna - sprzedaży na info@klenota.com. Wpisz swoje imię i nazwisko, numer faktury, datę zakupu oraz numer konta bankowego, na który powinien zostać dokonany zwrot (jeśli płatność została dokonana kartą, zostanie zwrócona w ten sam sposób).
  2. Biżuterię odeślij w ciągu 60 od daty zakupu dni na adres: 

Przesyłkownia.pl
99299368
Mostowa 4
43–400 Cieszyn

 Do przesyłki należy dołączyć:

  • kopię faktury oraz certyfikatu (jeśli został wystawiony)
  • pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna - sprzedaży, z informacją o wybranym sposobie zwrotu płatności (przelew na konto bankowe, osobisty odbiór gotówki - tylko jeśli zamówienie zostało opłacone gotówką w naszym punkcie odbioru)
  • adres kontaktowy, numer telefonu, adres e-mail

Prosimy nie przysyłać paczek 'za pobraniem', takie przesyłki nie są przez nas przyjmowane.

Zwrot

Płatność zostanie zwrócona na Twoje konto bankowe zazwyczaj w ciągu tygodnia od otrzymania przez nas przesyłki. W przypadku zwrotu płatności na kartę, czas ten może się wydłużyć o 2-3 dni, ewentualne opóźnienie powstaje zazwyczaj po stronie banku.

Sytuacje, w których biżuteria nie podlega wymianie/zwrotowi

Możliwość zwrotu biżuterii wygasa w następujących sytuacjach:

  • Biżuteria została stworzona zgodnie z Twoimi indywidualnymi wymaganiami (np. pierwsza regulacja rozmiaru, grawer na pierścionku/obrączce, specjalne zapięcia kolczyków, itp.). W takich przypadkach pozostaje możliwość ustalenia indywidualnych warunków.
  • Biżuteria została zmodyfikowana w innym salonie jubilerskim, jest zniszczona lub niekompletna.