MENU

Wartości KLENOTY

Najwyższa jakość i pełne zaufanie naszych klientów są najmocniejszymi podstawami naszego biznesu. Tylko działanie w zgodzie z naszymi wartościami pozwala nam utrzymać najwyższy standard jakość świadczonych usług i sprzedaży. Nasi klienci mogą się skupić na tym, co najważniejsze: na celebrowaniu chwil pełnych miłości i radości.

#1 ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Opieramy się na odpowiedzialnym podejściu zarówno do klientów, pracowników oraz partnerów jak i do samego wyrobu biżuterii. Pracujemy tylko i wyłącznie z certyfikowanymi dostawcami i dbamy o każdy szczegół.

#2 PROFESJONALIZM

Jesteśmy specjalistami w naszych dziedzinach - od pracujących z troską o szczegóły złotników po specjalistów obsługi klienta. Czerpiemy z doświadczenia ponad 8 000 zrealizowanych zamówień.

#3 TRADYCJA

Złotnictwo i wyrób biżuterii ma długą i bogatą tradycję w Czechach, a przede wszystkim w Pradze. Z dumą budujemy naszą markę, czerpiąc z wiedzy naszych poprzedników tak, aby bezustannie ulepszać nasze rzemiosło.

#4 JAKOŚĆ

Projektujemy i ręcznie wyrabiamy biżuterię w naszej własnej pracowni. Jesteśmy skupieni na każdym szczególe, ponieważ wiemy, że tylko detale zmieniają piękny kamień w klejnot doskonały. Nasi klienci mogą być pewni, że wybierając nasze usługi trafiają w dziesiątkę.

#5 STYL

Naszą misją jest tworzenie stylowej biżuterii, której noszenie zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje, będzie czystą przyjemnością. Naszymi ideałami są proste, ponadczasowe piękno, nieskazitelna elegancja oraz subtelna wyjątkowość.

#6 DOSTĘPNOŚĆ

Chcemy, aby nasi klienci czuli, że są blisko nas i naszej biżuterii, dlatego w każdej chwili i z każdego miejsca mogą dokonać zakupów online w naszym sklepie. Mogą również odwiedzić nasze atelier w centrum czeskiej Pragi.

#7 WSPARCIE

Z przyjemnością pomożemy dokonać wyboru, odpowiemy na wszelkie pytania i zaproponujemy indywidualne rozwiązania. Jesteśmy tu po to, aby spełnić każde specjalne życzenie i stworzyć biżuterię według pomysłu naszych klientów.

#8 TROSKA

Sprzedaż nie jest dla nas ostatnim etapem. Tworzenie biżuterii nierozerwalnie wiąże się z troską o jej piękno. Staramy się zawsze znaleźć sposób na usatysfakcjonowanie klienta: wymianą, modyfikacją, zmianą rozmiaru...
Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience tailored to your location, we recommend visiting our English website.

For the best shopping experience tailored to your location, we recommend visiting our English website.