MENU

  Wartości KLENOTY

  Najwyższa jakość i pełne zaufanie naszych klientów są najmocniejszymi podstawami naszego biznesu. Tylko działanie zgodę z naszymi wartościami pozwala nam utrzymać najwyższy standard jakości świadczonych usług i sprzedaży. Nasi klienci mogą się skupić na tym co najważniejsze, na celebrowaniu momentów miłości i radości.

  #1 ODPOWIEDZIALNOŚĆ

  Opieramy się na odpowiedzialnym podejściu zarówno do klientów, pracowników oraz partnerów jak i do samego wyrobu biżuterii. Pracujemy tylko i wyłącznie z certyfikowanymi dostawcami i dbamy o każdy szczegół.

  #2 PROFESJONALIZM

  Jesteśmy specjalistami w naszych dziedzinach - od pieczliwie pracujących złotników po specjalistów obsługi klienta. Czerpiemy z doświadczenia ponad 8 000 zrealizowanych zamówień.

  #3 TRADYCJA

  Złotnictwo i wyrób biżuterii ma długą i bogatą tradycję w Czechach, a przede wszystkim w Pradze. Z dumą budujemy naszą markę czerpiąc z wiedzy naszych poprzedników tak, aby bezustannie ulepszać nasze rzemiosło.

  #4 JAKOŚĆ

  Projektujemy i ręcznie wyrabiamy biżuterię w naszej własnej pracowni. We are detail-oriented, because the details turn a nice jewel into a perfect gem. Jesteśmy zorientowani na szczegóły, ponieważ wiemy, że tylko detale zmieniają piękny klejnot w klejnot doskonały. Nasi klienci mogą być pewni, że wybierając nasze usługi trafiają w dziesiątkę.

  #5 STYL

  Naszą misją jest tworzenie stylowej biżuterii, której noszenie zarówno na co dzień jak i na specjalne okazje będzie czystą przyjemnością. Naszymi ideałami są proste, ponadczasowe piękno, nieskazitelna elegancja oraz subtelna wyjątkowość.

  #6 DOSTĘPNOŚĆ

  Chcemy abyś poczuł, że jesteś blisko nas i naszej biżuterii, dlatego w każdej chwili i z każdego miejsca możesz dokonać zakupów online w naszym sklepie. Możesz również odwiedzić nasze atelier w centrum czeskiej Pragi.

  #7 WSPARCIE

  Z przyjemnością pomożemy Ci dokonać wyboru, odpowiemy na wszelkie pytania i zaproponujemy indywidualne rozwiązania. Jesteśmy tu po to, aby spełnić każde Twoje życzenie specjalne i stworzyć biżuterię według Twojego pomysłu.

  #8 TROSKA

  Sprzedaż nie jest dla nas ostatnim ostatnim etapem. Tworzenie biżuterii nierozerwalnie wiąże się z troską o jej piękno. Staramy się zawsze znaleźć sposób na usatysfakcjonowanie klienta: wymianą, modyfikacją, zmianą rozmiaru...