MENU

  Gwarancja i reklamacje

  Biżuteria jest prezentem darowanym na całe życie, często jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Dlatego w Klenocie wszystkie nasze wyroby serwisujemy dożywotnio.

  Jeśli masz jakiekolwiek problemy przy zakupie biżuterii skontaktuj się z nami pod adresem info@klenota.com. Nasz zespół profesjonalistów zajmie się rozwiązaniem problemu, naprawą oraz wymianą w jak najkrótszym możliwym czasie.

  Wszystkie reklamacje są szczegółowo rozpatrywane przez naszych najbardziej doświadczonych złotników, a w razie wątpliwości, konsultujemy kwestię z niezależnymi ekspertami. Robimy co w naszej mocy, aby znaleźć przyczynę problemu i rozwiązać ją jak najefektywniej.

  W przypadku wad produkcyjnych pokryjemy wszelkie koszty naprawy lub wymiany, w tym koszty wysyłki. Gwarancja nie pokrywa uszkodzeń powstałych w wyniku użytkowania lub zaniedbania. Gwarancja wygasa, jeśli nasza biżuteria została zmodyfikowana poza naszym atelier.

  Podczas wyboru biżuterii polecamy wzięcie pod uwagę stylu życia. Szczególnie perły, szmaragdy, czy srebro wymagają delikatnego użytkowania i mogą zostać zniszczone podczas niektórych aktywności. Z drugiej strony złota biżuteria z diamentami będzie się sprawdzała w każdej okazji. Jeśli chcesz, aby Twoja biżuteria na długo pozostała piękna, musisz o nią zadbać w odpowiedni sposób. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy rekomendacje jak dbać o biżuterię. Polecamy zdejmowanie biżuterii w sytuacjach, w których może ulec potencjalnemu zniszczeniu (takich jak pływanie, prace w ogrodzie, sporty, praca w kuchni, kontakt z kosmetykami i żrącymi substancjami, czy przenoszenie ciężkich obiektów).

  Jak to działa?

  1. Wyślij wiadomość na info@klenota.com. Wpisz swoje imię i nazwisko, numer faktury, datę zakupu oraz krótki opis powstałego defektu.
  2. Biżuterię odeślij na adres: KLENOTA - ID2203, FROGMAN s.r.o., ul. Główna 22, 59-921 Kopaczów, Do przesyłki należy dołączyć: kopię faktury, opis wady, adres korespondencyjny, telefon i adres  e-mail.
  3. Reklamacje rozpatrywane są zwykle w ciągu jednego dnia roboczego, w bardziej skomplikowanych przypadkach do trzech dni roboczych od otrzymania przesyłki.
  4. Zakończenie procedury reklamacyjnej, włącznie z naprawą, odbywa się u nas najszybciej jak to możliwe. Klient otrzymuje od nas informację za pośrednictwem e-maila najpóźniej do 30 dni.