MENU

  Gwarancja i reklamacje

  Jeśli masz jakiekolwiek problemy przy zakupie biżuterii skontaktuj się z nami pod adresem info@klenota.com. Nasz zespół profesjonalistów zajmie się rozwiązaniem problemu, naprawą oraz wymianą w jak najkrótszym możliwym czasie.

  Jak to działa?

  Wszystkie reklamacje są szczegółowo rozpatrywane przez naszych najbardziej doświadczonych złotników, a w razie wątpliwości, konsultujemy kwestię z niezależnymi ekspertami. Robimy co w naszej mocy, aby znaleźć przyczynę problemu i rozwiązać ją jak najefektywniej.

  W przypadku wad produkcyjnych pokryjemy wszelkie koszty naprawy lub wymiany, w tym koszty wysyłki. Gwarancja nie pokrywa uszkodzeń powstałych w wyniku użytkowania lub zaniedbania. Gwarancja wygasa, jeśli nasza biżuteria została zmodyfikowana poza naszym atelier.

  Proces krok po kroku:

  1. Wyślij wiadomość na info@klenota.com. Wpisz swoje imię i nazwisko, numer faktury, datę zakupu oraz krótki opis powstałego defektu.
  2. Biżuterię odeślij na adres: FROGMAN s.r.o. - 2203, ul. Stawowa 91, Cieszyn 43-400, Polska Do przesyłki należy dołączyć: kopię faktury, opis wady, adres korespondencyjny, telefon i adres  e-mail. Prosimy nie przesyłac paczek 'za pobraniem'. Takie przesyłki nie są przez nas przyjmowane.
  3. Reklamacje rozpatrywane są zwykle w ciągu jednego dnia roboczego, w bardziej skomplikowanych przypadkach do trzech dni roboczych od otrzymania przesyłki.
  4. Zakończenie procedury reklamacyjnej, włącznie z naprawą, odbywa się u nas najszybciej jak to możliwe. Klient otrzymuje od nas informację za pośrednictwem e-maila najpóźniej do 30 dni. Więcej informacji znajdziesz w dokumencie reklamacyjnym przesyłanym mailowo.

  Biżuteria jest prezentem darowanym na całe życie, często jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Dlatego w Klenocie wszystkie nasze wyroby serwisujemy dożywotnio.