W kwietniu 2019 r. rozszerzyliśmy ofertę naszego studia o zupełnie nową koncepcję: wyjątkową kolekcję KLENOTA. Każda ma swoją własną opowieść, swoisty element czy motyw.

Naszyjnik z białego złota z brylantami z kolekcji Rain - KLENOTA

Tworząc kolekcję Rain, mieliśmy dwa źródła inspiracji. Pierwszym był - jak sama nazwa wskazuje - przyjemny letni deszcz, który raczej odświeży niż przemoczy. Drobne złote sztabki ozdobione diamentami przypominają strużki wody spadające z nieba.

Wiszące kolczyki z brylantami z białego złota z kolekcji Rain - KLENOTA

Drugą inspirację znaleźliśmy w geometrii. W absolutnej prostocie linii skrywa się wyzwanie: jak stworzyć piękny klejnot z tej pozornej banalności. Nawet jeśli efekt końcowy sprawia wrażenie bardzo prostego, wymaga doskonałego złotnictwa i najbardziej zaawansowanych metod.

Różowozłoty naszyjnik z brylantami z kolekcji Rain - KLENOTA

W kolekcji znajdziesz głównie wiszące ale też drobne kolczyki, jak i wisiorki i naszyjniki, dla ktorych długie, proste kaształty są doskonale naturalne. Ale złote i diamentowe sztabki wyglądają  też dobrze na bransoletkach. Biżuteria z naszej kolekcji Rain będzie idealnym prezentem dla miłośników minimalizmu i uniwersalnych akcesoriów.

Złote kolczyki z diamentami z kolekcji Rain - KLENOTA

Bransoletka z białego złota z brylantami z kolekcji Rain - KLENOTA