Lato jest pełne naturalnego piękna i prostoty. Zasady te dotyczą nie tylko strojów, ale też dodatków. Minimalizm i inspiracja naturą są świetnymi pomysłami na nową stylizację, która podkreśli gust i unikatowość. Właśnie takie cechy ma też nowa, designerska kolekcja Luster marki KLENOTA - jest świeża, nowoczesna i zabawna, a opiera się o subtelny urok białych pereł słodkowodnych.

Minimalistyczna biżuteria na każdy dzień

W kolekcji Luster znalazły się delikatne bransoletki, kolczyki – zwłaszcza wiszące kolczyki, pierścionki, wisiorki i urokliwe naszyjniki na łańcuszkach. Wszystkie łączą czyste, proste linie, uniwersalność i elegancja. Idealnie pasują do letnich sukienek i są świetne podczas wychodzenia na dwór, ale sprawdzą się też jako dodatek do bardziej eleganckiego stroju. Oczywiście nie trzeba ich też chować do szkatułki z biżuterią na koniec lata, bez wątpienia będą cieszyć Państwa przez cały rok. A dzięki swojemu ponadczasowemu stylowi, nie wyjdą z mody po krótkiej chwili.

złote pierścionki z brylantami i perłą słodkowodną - KLENOTA Biżuteria z pereł 14k złota z nowej kolekcji Luster - KLENOTA

Co więcej, można z łatwością je łączyć i wykorzystywać w modnym layeringu, do czego posłuży nie tylko najnowsza kolekcja KLENOTA, ale też inna biżuteria. Na przykład większe, kolorowe kamienie szlachetne, grubsze łańcuszki czy sygnety świetnie uzupełnią wygląd pereł. Nie muszą Państwo obawiać się popuścić wodzy fantazji – zachęcamy do wypróbowania wszystkich intrygujących kombinacji.

pierścionek z żółtego złota z perłą słodkowodną - KLENOTA

Z pewnością będą Państwo mile zaskoczeni także kilkoma rodzajami biżuterii, które można nosić na różne sposoby. Pierścionek z małą perłą może znaleźć się na palcu, ale można też zawiesić go na łańcuszku; kolczyki koła mogą mieć zdejmowane zawieszki z perłami, a niektóre wiszące kolczyki można zawiesić na różne sposoby… Wszystko zależy od Państwa nastroju, który pomoże wybrać odpowiedni rodzaj biżuterii i sposobu jej noszenia.

Ponadczasowe piękno złota i pereł

Żółte złoto ciągle zaskakuje nowymi falami popularności. Czasem chowa się nieco w cieniu białego złota albo nowych trendów, ale jego klasyczny wygląd zawsze sprawia, że powraca na scenę. Żółte złoto po prostu pasuje do wszystkich karnacji.

naszyjniki złote z perłami słodkowodnymi - KLENOTA naszyjniki z pereł i łańcuszki złote - KLENOTA

Również perły miały swój wielki powrót w ostatnich latach i udało im się przełamać stereotyp mówiący, że są jedynie dla starszych pań i na formalne okazje. Tak, długi sznur pereł ma swoje specjalne miejsce w szkatułce na biżuterię, ale perły mogą być też nowoczesne, świeże i młodzieńcze. Właśnie dlatego stworzyliśmy kolekcję Luster, która reprezentuje delikatne kobiece piękno i subtelną stylistykę glamour dzięki białym perłom słodkowodnym.

Połączenie żółtego złota i białych pereł tworzy elegancki kontrast. Złoto dodaje odrobiny ciepła do biżuterii z nowej kolekcji i perfekcyjnie podkreśla naturalny blask białych pereł.

Kolczyki wiszące z perłami z 14k żółtego złota - KLENOTA