Stworzyliśmy kolekcję pierścionków zaręczynowych dla najbardziej nowoczesnych kobiet. O jakich kobietach myślimy? O eleganckich, niezależnych i nowoczesnych, podążających za ostatnimi trendami, ale też adaptujących je do własnego stylu. Kobiety te wiedzą również, czego naprawdę chcą i jak mają same obdarować siebie największymi luksusami, na które zasługują. Właśnie one były naszą inspiracją do stworzenia najnowszej kolekcji Le Grand.

Idea olśniewającego pierścionka zaręczynowego, który łączy w sobie najlepsze cechy dawnej i współczesnej biżuterii, także wyrosła z tych inspiracji. Stworzyliśmy luksusowe i zachwycające wzory, które perfekcyjnie łączą tradycję i współczesną świeżość. Odnowiliśmy czyste, klasyczne linie, dodając do nich oryginalne, wyróżniające się detale. Do tego uzupełniliśmy je wyjątkowymi diamentami laboratoryjnymi oszlifowanymi w nietypowe kształty, które wiodą rolę przewodnią tej kolekcji.

Biżuteria ręcznie robiona - KLENOTA luksusowe pierścionki z 14k złota z brylantami hodowanymi w laboratorium - KLENOTA

Zachwycające unikatowe pierścionki

Magia kolekcji Le Grand płynie z jej nowoczesnej, ponadczasowej stylizacji, która w samym środku stawia wyjątkowe kamienie o nietypowych szlifach. Została zdominowana przez duże kwadratowe i prostokątne diamenty o szlifach szmaragdowym i Asscher, a także przez eleganckie, owalne diamenty. Kwadratowy szlif Asscher jest naprawdę wyjątkowy, ponieważ jest przygotowywany specjalnie dla naszej kolekcji Le Grand. Zazwyczaj diamenty o takim szlifie nie są dostępne w tych rozmiarach i jakości.

Luksusowy pierścionek z 14k złota z brylantem hodowanym w laboratorium - KLENOTA

Pierścionki z kolekcji Le Grand zostały przygotowane z 14-karatowego złota, a każdy design jest dostępny w kolorze białym, żółtym i różowym. Co więcej, każdy pierścionek posiada też Certyfikat Autentyczności wystawiony przez międzynarodowe laboratorium gemmologiczne.

Niezależnie od tego, czy wybierają Państwo pierścionek zaręczynowy czy prezent z okazji na przykład rocznicy ślubu lub okrągłych urodzin, z pewnością inspirację znajdą Państwo właśnie w kolekcji Le Grand.

Pierścionek z labolatoryjnie wyhodowanym diamentem wraz z międzynarodowym certyfikatem - KLENOTA Luksusowe pierścionki z brylantami w 14k złocie - KLENOTA

Dlaczego warto wybrać laboratoryjne diamenty?

Historia laboratoryjnych diamentów tworzonych specjalnie na potrzeby jubilerstwa zaczęła się dopiero kilka lat temu. Diamenty laboratoryjne są przy tym prawdziwymi diamentami - mają ten sam skład chemiczny i identyczne fizyczne oraz optyczne właściwości jak diamenty naturalne. Są tak samo piękne, odporne i wyróżniające się niezwykłą czystością. Każdy z nich jest oryginalny.

Porównując diamenty laboratoryjne do naturalnych, na pewno zauważymy, że są one bardziej przystępne cenowo. Diamenty laboratoryjne dają więc szansę na zakup za dobrą cenę większego bezbarwnego klejnotu, który będzie nie tylko zachwycał rozmiarem, ale też idealną czystością i wspaniałą strukturą wewnętrzną.

Kolekcja pierścionków z brylantami Lab grown w 14k złocie - KLENOTA