Obrączki od wielu wieków reprezentują te same wartości, ale w studiu KLENOTA stale poszukujemy nowych stylów i wyglądu dla tej tradycyjnej biżuterii, która jest ściśle związana z miłością i małżeństwem. Nawet na niewielkiej przestrzeni klasycznej obrączki, może oczarować wspaniałe połączenie kształtów, linii i błyszczących diamentów. Najnowsze obrączki, które zaczęliśmy tworzyć w 2023 roku, są tego dowodem.

obrączka z diamentem w szewronowy wzór w żółtym złocie - KLENOTA KLENOTA

Aktualne trendy dotyczące ślubnych obrączek

Klasyczny wygląd prostych ślubnych obrączek nigdy nie wyjdzie z mody. Jednak zauważyliśmy rosnące zainteresowanie obrączkami z diamentami – teraz to one należą do najbardziej popularnych wśród naszych klientów.

Wybór obrączek tego typu ma symboliczne znaczenie. Diamenty zawsze symbolizowały wierność, miłość i czystość. W naszej kolekcji przyszłe Panny Młode mają możliwość wyboru minimalistycznych pierścionków o czystych liniach, a także bardzo kobiecych i romantycznych wzorów.

komplet obrączek w żółtym złocie 14k - KLENOTA biżuteria ślubna - KLENOTA

Pierścionki Eternity (Wieczność)

Obrączki wysadzane dookoła diamentami są nazywane Pierścieniami Eternity (Wieczność). W Studiu Jubilerskim KLENOTA możemy zaoferować je w wielu różnych stylizacjach. Jeżeli zastanawiają się Państwo, jak dopasować obrączkę do pierścionka zaręczynowego, zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem gotowych zestawów z idealnie dobranymi do siebie wzorami.

luksusowe diamentowe obrączki damskie - KLENOTA

Pierścionki Chevron

Złote obrączki ślubne nie muszą być proste. Pierścionki Chevron, które mają kształt zbliżony do litery V (lub U), są dla nich doskonałą alternatywą. Ten rodzaj obrączki został zaprojektowany specjalnie z myślą o kobietach, które pragną nosić pierścionek zaręczynowy i obrączkę ślubną na tym samym palcu.

damskie obrączki z diamentami w żółtym złocie - KLENOTA minimalistyczne obrączki z żółtego złota 14k - KLENOTA

Diamenty o nietypowym szlifie baguette

Klasyczna, ponadczasowa ślubna obrączka, która jest jednocześnie oryginalna i nowoczesna; właśnie to wniesie do pierścionka diament o mało znanym szlifie baguette. Błyszczący diament o prostokątnym kształcie perfekcyjnie pasuje do obrączki i nadaje jej unikalnego, eleganckiego wyglądu.

obrączki z żółtego złota 14k - KLENOTA nowoczesne obrączki z brylantem w szlifie bagietkowym - KLENOTA

Obrączka ślubna grawerowana

Nawet niewielki detal może dodać świeżości i nadać osobisty wygląd minimalistycznej obrączce. Przekonają Państwa o tym nasze nowe ślubne obrączki, które mają delikatnie wygrawerowaną linię. Co więcej, damskie obrączki przyciągną uwagę diamentowym blaskiem.

Stworzyliśmy kilka rodzajów grawerunków z liniami w różnych miejscach, pierścionki o różnych profilach i różniące się między sobą liczbą diamentów. Oczywiście, zawsze są dostępne we wszystkich kolorach złota.

obrączki z wyżłobieniem na dłoni - KLENOTA

Każda z nich jest unikatowa

Ślubne obrączki, podobnie jak inne rodzaje biżuterii, wykonujemy w Studiu Jubilerskiem KLENOTA, które znajduje się w sercu Pragi. Podczas projektowania i tworzenia pierścieni, przykładamy wagę do każdego detalu. W całym procesie używamy najbardziej nowoczesnych technologii. Jednocześnie wierzymy, że to zdolności naszych doświadczonych złotników przesądzają o pięknie i oryginalności każdego pierścionka, stanowiącego wyjątkowe arcydzieło. To oni dbają o ręczne wykończenie zachwycających modeli biżuterii, szlifują kamienie szlachetne i polerują powierzchnię metalu, nadając ozdobom ich końcową formę. Wierzymy, że właśnie dlatego nasze bestsellery zainspirują Państwa w trakcie poszukiwania obrączek.

W naszej kolekcji znajdują się setki obrączek ślubnych wykonanych z białego, żółtego i różowego złota. Oferujemy wiele ciekawych modeli, które najlepiej będą pasować do Państwa gustu: mają różnorodne profile, szerokość, wykończenie itd.

komplet obrączek z żółtego złota - KLENOTA ślub z biżuterią KLENOTA

Naszą biżuterię zawsze dostarczamy wraz z Certyfikatem Autentyczności i designerskim pudełkiem podarunkowym. Oferujemy także dożywotnie wsparcie klienta, w ramach którego gwarantujemy darmowe pierwsze czyszczenie i pierwszą odnowę powierzchni. Otrzymają od nas Państwo także gwarantowany okres zwrotu lub wymiany, wynoszący 60 dni, bądź darmową pierwszą poprawę rozmiaru dowolnej niepasującej biżuterii.

diamentowa obrączka damska w żółtym złocie 14k - KLENOTA