Pierścionek zaręczynowy i obrączka to najbardziej istotne elementy biżuterii w kobiecym życiu. Tak szybko, jak tylko obrączka znajduje się na palcu, pojawia się pytanie: co zrobić z pierścionkiem zaręczynowym? Powinien powędrować na drugą rękę? A może zacząć błyszczeć na tym samym palcu, co obrączka?  

Pierścionek zaręczynowy i obrączka w wymarzonym zestawie

W studiu KLENOTA zaprojektowaliśmy wiele idealnie dopasowanych do siebie zestawów pierścionków zaręczynowych i obrączek. Wszystko dlatego, że wierzymy, iż te dwie ozdoby powinny stanowić nierozerwalną całość i być noszone codziennie razem. A zatem w chwili, w której zdecydują się Państwo na wybór pierścionka zaręczynowego, mogą także rozejrzeć się Państwo za obrączkami. Dzięki temu będą mieli Państwo pewność ich idealnego dopasowania. Doskonałym pomysłem jest też kupno ich w jednym dniu.

 pierścionek zaręczynowy i ślubny z brylantami z białego złota - KLENOTA

Perfekcyjne połączenie

Intencja, stojąca za naszą nową kolekcją, to stworzenie perfekcyjnego połączenia pierścionka zaręczynowego i obrączki, które wzajemnie będą się uzupełniały. Ponadczasowy pierścionek z diamentem i kolorowym kamieniem szlachetnym wspaniale połączy się z obrączką wysadzaną diamentami. Zachęcamy Państwa więc do zanurzenia się w kolekcji biżuterii, która została zaprojektowana z myślą o osobach zakochanych.

Komplet pierścionków zaręczynowych i ślubnych z brylantami z żółtego złota - KLENOTA

Porady, jak połączyć obrączkę i pierścionek zaręczynowy

Pierścionek z diamentem solitaire i obrączka typu pół-wieczność

To eleganckie i ponadczasowe połączenie. Diamenty nie są już tylko symbolem zaręczyn, ale również ślubu. Gładki, złoty pierścień, w którym dominuje pojedynczy diament typu solitaire to jeden z najpopularniejszych wyborów z okazji zaręczyn. Nie widzimy jednak powodu, dla którego ten klejnot miałby pozostać samotny. Diamenty mogą stać się elementem łączącym dwa modele biżuterii. Dlatego rekomendujemy wybranie połyskującej obrączki typu “pół-wieczność”, która wokół połowy swojego obwodu ozdobiona jest błyszczącymi klejnotami. 

Diament oprawiony w białe złoto - KLENOTA

Pierścionek z trzema diamentami z lekko wygiętą obrączką

Obecnie to jedna z najbardziej przekonujących par. Pierścienie uzupełniają się dokładnie tak, jak tego potrzeba, a jednocześnie pozostawiają sobie wystarczająco dużo miejsca, by każdy pokazał swój blask. To właśnie daje połączenie lekko wygiętej obrączki z nowoczesnym pierścionkiem zaręczynowym. Każdy w tej parze będzie inny, a jednak doskonale się uzupełniający. Wygięta obrączka otacza i jakby dostosowuje się do kształtu klejnotów w pierścionku, co czyni ten duet wyjątkowo harmonijnym.

 Zestaw pierścionków z brylantami z białego złota - KLENOTA

Pierścionek z kolorowym klejnotem i obrączka wieczności

Romantyczny, różowy turmalin lub szlachetny, zielony szmaragd to oryginalne wybory na pierścionek zaręczynowy. Świetnym pomysłem będzie połączenie pierścionka z barwnym klejnotem o szmaragdowym szlifie, wokół którego znajdują się drobne diamenty, z obrączką typu “pierścień wieczności”, również pełną diamentów. Efektem jest wyjątkowy, olśniewający wygląd, który zachwyci każdego.

 Pierścionek zaręczynowy z turmalinem i brylantem Obrączka ślubna wieczności - KLENOTA

Zachęcamy Państwa do spojrzenia na nasze zestawy i wybrania jednego z nich dla siebie.