MENU

Bransoletka z tanzanitami

  • BRANSOLETKA Z TANZANITAMI - BRANSOLETKI FLEXI - BRANSOLETKI
  • BRANSOLETKA Z TANZANITAMI - BRANSOLETKI FLEXI - BRANSOLETKI
  • BRANSOLETKA Z TANZANITAMI - BRANSOLETKI FLEXI - BRANSOLETKI
  • XMAS Package

Bransoletka typu flexi, wykonana z 14-karatowego, białego złota, ozdobiona dwoma tanzanitami w kształcie kropli. Te kamienie stały się popularne ze względu na swój unikatowy, niebiesko-fioletowy kolor, który przypomina burzowe chmury. Z kolei bransoletki typu flexi są popularne dzięki swojej wygodzie i wszechstronności. Doskonale pasują do każdego ubrania i łatwo można połaczyć ich kilka ze sobą.

Ta bransoletka została wykonana ręcznie w studiu KLENOTA. Posiada dwie standardowe wielkości – rozmiar S (który odpowiada długości 16 cm) i M (który odpowiada długości 18 cm). Za dodatkową opłatą może zostać wykonana także w rozmiarze L (odpowiadającym 20 cm długości). Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach i długościach bransoletek, zapraszamy do naszego przewodnika. Biżuterię dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

4 980 zł Pytanie o przedmiot
KOD K0610012
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Tanzanit
Pochodzenie naturalne
Szlif spadek
szerokość 4 mm
wysokość 6 mm
waga 0.9 ct
waga 3.6 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.

BIŻUTERIA DIAMENTOWA KLENOTA


Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience tailored to your location, we recommend visiting our English website.

For the best shopping experience tailored to your location, we recommend visiting our English website.