MENU
DOSTĘPNE

Bransoletka z tanzanitami

  • Bransoletka z tanzanitami
  • Bransoletka z tanzanitami
  • Bransoletka z tanzanitami
  • XMAS Package

Bransoletka typu flexi, wykonana z 14-karatowego, białego złota, ozdobiona dwoma tanzanitami w kształcie kropli. Te kamienie stały się popularne ze względu na swój unikatowy, niebiesko-fioletowy kolor, który przypomina burzowe chmury. Z kolei bransoletki typu flexi są popularne dzięki swojej wygodzie i wszechstronności. Doskonale pasują do każdego ubrania i łatwo można połaczyć ich kilka ze sobą.

Bransoletki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier KLENOTA. Nasze bransoletki mają standardową długość 18 cm. Biżuterię doręczamy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

4 980 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0610012
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Tanzanit
Pochodzenie naturalne
szlif spadek
szerokość 4 mm
wysokość 6 mm
waga 0.9 ct
waga 3.6 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.