MENU
  NOWOŚĆ DOSTĘPNE

  Bransoletka ze złota z perłami i czarnymi spinelami

  • Bransoletka ze złota z perłami i czarnymi spinelami
  • Bransoletka ze złota z perłami i czarnymi spinelami
  • Bransoletka ze złota z perłami i czarnymi spinelami
  • XMAS Package

  Elegancka bransoleta wykonana z czarnych, fasetowanych spineli i maleńkich koralików z 14-karatowego złota, ozdobiona trzema słodkowodnymi perłami. Połączenie spineli i pereł jest ponadczasowe, dzięki czemu będzie pasować do każdego, eleganckiego stroju.

  Bransoletki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Nasze bransoletki mają standardową długość 18 cm, ale zmiana długości jest oczywiście możliwa. Wymaganą długość należy zaznaczyć przy zamówieniu. Po otrzymaniu zamówienia przedstawimy ofertę cenową. Biżuterię doręczamy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

  1 180 zł Pytanie o przedmiot
  KOD g0902013
  Materiał Żółte złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Spinel
  kolor czarny
  średnica 2.5-3.0 mm
  Perły słodkowodnych
  kształt okrągły
  kolor biały
  średnica 6.5-7.0 mm
  długość 180 mm
  waga 4.6 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.