MENU

  Pierścień wykonany z różowego złota z czarnym diamentem

  • Pierścień wykonany z różowego złota z czarnym diamentem
  • Pierścień wykonany z różowego złota z czarnym diamentem
  • Pierścień wykonany z różowego złota z czarnym diamentem
  • XMAS Package

  Minimalistyczny pierścień 14k różowego złota ozdobiona małym czarnym diamentem. Idealny dla warstw z innymi pierścieniami. Dzięki niezwykłej kombinacji kolorów, ale na pewno uwiedzie nawet sam.

  Obrączki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

  998 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0099074
  Materiał Różowe złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Diament czarny
  szlif okrągły
  średnica 1.0 mm
  waga 0.005 ct
  szerokość 1.5 mm
  waga 1.2 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.