MENU
DOSTĘPNE

Bransoletka z białego złota z czarnym diamentem

  • Bransoletka z białego złota z czarnym diamentem
  • Bransoletka z białego złota z czarnym diamentem
  • XMAS Package

Minimalistyczna bransoletka wykonana z 14-karatowego, białego złota, ozdobiona niezwykłym, czarnym diamentem w oprawie typu bezel. Szeroka obręcz chroni diament i jest bardzo wygodna podczas codziennego noszenia. Jest to klejnot, który doskonale łączy się z innymi rodzjami biżuterii i dzięki uniwersalnemu designowi zadowoli każdą kobietę.

Bransoletki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Nasze bransoletki mają standardową długość 18 cm, ale zmiana długości jest oczywiście możliwa. Wymaganą długość należy zaznaczyć przy zamówieniu. Po otrzymaniu zamówienia przedstawimy ofertę cenową. Biżuterię doręczamy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

1 880 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0453042
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Diament czarny
szlif okrągły
kolor czarny
średnica 3 mm
waga 0.1 ct
waga 1.0 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.