MENU
DOSTĘPNE

Złoty wisiorek w kształcie ptaszka

  • Złoty wisiorek w kształcie ptaszka
  • Złoty wisiorek w kształcie ptaszka
  • Złoty wisiorek w kształcie ptaszka
  • Złoty wisiorek w kształcie ptaszka
  • XMAS Package

Łańcuszek z 14-karatowego, żółtego złota, ozdobiony zawieszką w kształcie półksiężyca. To fantazyjna biżuteria, która zostanie doceniona przez młode dziewczęta i kobiety, które lubią nosić zabawną, współczesną biżuterię. W połączeniu z kolczykami tym samym kształcie tworzy uroczy zestaw, który może być zachwycającym prezentem na każdą okazję.

Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

780 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0532013
Materiał Żółte złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Bez kamienia
waga 1.3 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.