MENU
DOSTĘPNE

Trójkątne kolczyki wkrętki w białym złocie

  • Trójkątne kolczyki wkrętki w białym złocie
  • Trójkątne kolczyki wkrętki w białym złocie
  • Trójkątne kolczyki wkrętki w białym złocie
  • XMAS Package

Drobne kolczyki wkrętki z 14ct białego złota w kształcie wydłużonych trójkątów. Docenią je zwłaszcza miłośniczki delikatnych, minimalistycznych dodatków. jeśli masz w uchu więcej dziurek, sprawdzą się doskonale w połączeniu z innymi kolczykami.

Nasze kolczyki są ręcznie wyrabiane w studiu KLENOTA. Biżuterię dostarczymy Państwu w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności. Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach kolczyków i ich zapięć, zapraszamy do naszego przewodnika.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

867 zł Pytanie o przedmiot
KOD K0408012
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 3.3 mm
wysokość 7.9 mm
waga 0.95 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.

Kolczyki specjalnie dla ciebie

Kolczyki przewyższają swoją różnorodnością każdą inną biżuterię. Minimalistyczne wkrętki, delikatne kolczyki dziecięce, wiszące kolczyki z diamentami czy kamieniami szlachetnymi albo duże złote koła... Różnorodności kształtów towarzyszy wybór zapięcia. Każdy element tworzymy z myślą o wygodzie i długotrwałości noszenia. Z przyjemnością dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz zmodyfikować wybrane kolczyki, poinformuj nas o tym w uwagach do zamówienia lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Waga biżuterii i poszczególnych kamieni szlachetnych jest zawsze podawana łącznie dla obu kolczyków.