MENU
DOSTĘPNE

Kolczyki w kształcie kwiatów z białego złota z brylantami

  • Kolczyki w kształcie kwiatów z białego złota z brylantami
  • Kolczyki w kształcie kwiatów z białego złota z brylantami
  • Kolczyki w kształcie kwiatów z białego złota z brylantami
  • Kolczyki w kształcie kwiatów z białego złota z brylantami
  • XMAS Package

Proste kolczyki z zawieszką, wykonane z białego, 14-karatowego złota i ozdobione 4-milimetrowymi, zielonymi diamentami. Zielone diamenty są ciekawą alternatywą dla klasycznych białych klejnotów. Oprócz wspaniałego blasku, zachwycają również pięknym, bogatym kolorem. Doskonały dodatek na co dzień i wspaniły pomysł na prezent.

Nasze kolczyki są ręcznie wyrabiane w studiu KLENOTA. Biżuterię dostarczymy Państwu w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności. Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach kolczyków i ich zapięć, zapraszamy do naszego przewodnika.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

7 089 zł Pytanie o przedmiot
KOD K0370282
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Zielony diament
Pochodzenie naturalne
szlif okrągły
czystość SI
Zmiany Zmiana koloru
średnica 4.0 mm
waga 0.500 ct
waga 0.95 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.