MENU
DOSTĘPNE

Kolczyki w kształcie gwiazdek z różowego złota

  • Kolczyki w kształcie gwiazdek z różowego złota
  • Kolczyki w kształcie gwiazdek z różowego złota
  • Kolczyki w kształcie gwiazdek z różowego złota
  • Kolczyki w kształcie gwiazdek z różowego złota
  • XMAS Package

Minimalistyczne kolczyki z różowego, 14-karatowego złota w kształcie gwiazdek. Dzięki zapięciu patentowemu są odpowiednie dla kobiet, które kochają każdego dnia zmieniać biżuterię, gdyż są łatwe do zakładania. Świetny pomysł na prezent, który w szczególności zachwyci młode dziewczęta. Mogą być upominkiem na przykład z okazji ukończenia studiów.

Kolczyki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Doręczamy je bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

780 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0404014
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 6.2 mm
wysokość 6.2 mm
waga 1.1 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.

Kolczyki specjalnie dla ciebie

Kolczyki przewyższają swoją różnorodnością każdą inną biżuterię. Minimalistyczne wkrętki, delikatne kolczyki dziecięce, wiszące kolczyki z diamentami czy kamieniami szlachetnymi albo duże złote koła... Różnorodności kształtów towarzyszy wybór zapięcia. Każdy element tworzymy z myślą o wygodzie i długotrwałości noszenia. Z przyjemnością dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz zmodyfikować wybrane kolczyki, poinformuj nas o tym w uwagach do zamówienia lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Waga biżuterii i poszczególnych kamieni szlachetnych jest zawsze podawana łącznie dla obu kolczyków.