MENU
DOSTĘPNE

Delikatny damski naszyjnik z białego złota o długości 50 cm

  • Delikatny damski naszyjnik z białego złota o długości 50 cm
  • Delikatny damski naszyjnik z białego złota o długości 50 cm
  • XMAS Package

Damski łańcuch z 14-karatowego, białego złota, o długość 50 cm. To łańcuszek typu roll, posiadający uniwersalny charakter, który sprawdzi się podczas noszenia go na co dzień. Pięknie zaprezentuje się z innymi rodzajami biżuterii.

W studiu KLENOTA posiadamy szeroki wybór minimalistycznych, codziennych łańcuszków. Posiadają standardową długość 42 cm (jeśli nie zaznaczono inaczej). Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach i długościach łańcuszków, zapraszamy do naszego przewodnika. Biżuterię dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

1 000 zł Pytanie o przedmiot
KOD k7010032
Materiał Białe złoto
Próba 14 kt 585/1000
długość 500 mm
waga 2 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.