MENU
DOSTĘPNE

Łańcuszek Venezia z zżółtego złota o długości 42 cm

  • Łańcuszek Venezia z zżółtego złota o długości 42 cm
  • Łańcuszek Venezia z zżółtego złota o długości 42 cm
  • XMAS Package

Delikatny, kobiecy łańcuszek wykonany z żółtego, 14-karatowego złota. Łańcuszki typu Venezia należą do najbardziej popularnych, dzięki swoim małym, ciasno połączonym oczkom, tworzącym wyrazisty splot. Stanowią wszechstronny rodzaj biżuterii, który można nosić samodzielnie lub jako dodatek do innych ozdób.

W studiu KLENOTA posiadamy szeroki wybór minimalistycznych, codziennych łańcuszków. Posiadają standardową długość 42 cm (jeśli nie zaznaczono inaczej). Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach i długościach łańcuszków, zapraszamy do naszego przewodnika. Biżuterię dostarczymy do Państwa w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

644 zł Pytanie o przedmiot
KOD k7013013
Materiał Żółte złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Bez kamienia
długość 420 mm
waga 0.80 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.