MENU
DOSTĘPNE

Męska obrączka różowego złota

  • Męska obrączka różowego złota
  • Męska obrączka różowego złota
  • XMAS Package

Unikalna męska obrączka z 14-karatowego, różowego złota. Specjalna powłoka na powierzchni nadaje jej nowoczesny wygląd, a także chroni przed zarysowaniami. Ze względu na swoją wielkość - 3 mm średnicy - i odporność powierzchni, jest odpowiednia dla nowoczesnego człowieka, prowadzącego aktywny tryb życia.

Obrączki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

2 380 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0434114
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
powierzchnia matowa
Profil płaski
Kamienie szlachetne Bez kamienia
szerokość 3.0 mm
waga 3.5 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.